top of page

AutoCAD Kursları

AutoCAD Uzmanlığı Eğitimi / Kursu

Autocad Nedir?
Autocad Kursu ile ilgili tüm detaylar bu eğitimde! Autocad 2D ve 3D tasarımlar hazırlanması için kullanılan bilgisayar destekli tasarım programıdır. Autocad binalar, köprüler ve büyük yapıların planlarını oluşturmak için bilgisayar destekli bir çizim yazılım programıdır. Mühendis, mimar ve teknikerlerin en çok kullandığı programların başında gelir. Autocad ile en güncel iş planları oluşturabilir ekipman, altyapı planları, elektrik devreleri, ticari yapılar için ölçekli çizimler oluşturabilirsiniz.
AutoCad mühendislik ve mimarlık sektöründe tanınmış bir programdır. Bir yapı inşaa etmeden önce tüm düzeneğin nasıl görüneceğinin ölçekli bir şekilde çizilmesi bilgisayar destekli AutoCAD yazılımı ile yapılır.Autocad iki ve üç boyutlu  bilgisayar destekli tasarımlar üretmek için geliştirilen önde gelen yazılım paketlerinden biridir.

Eğitimde Neler Var?
AutoCAD Kursu Eğitimi müfredatı sektör uzmanları tarafından geliştirilmiştir. AutoCAD programı tüm tekniker, mühendis, mimarların öğrenmesi gereken temel bir tasarım ve ölçekli proje programıdır. Online Canlı Sınıflarda AutoCAD sistemini, ekran kontrolleri, çizim araçları, model belgeleri, render özellikleri ve çok daha fazlası ölçekli çizim yaparak proje üretmek isteyen katılımcılara öğretilecektir. Kariyerist Academy’nin kapsamlı eğitim müfredatı ile gerçek sınıf egzersizleri, projeler öğrendiklerinizi uygulama olanağı bulacaksınız. Canlı sınıflarda anlatım yapan gerçek eğitmenin derse kattığı detayları ekranınızdan izleyerek, sorular sorabilecek, dersi dinleyerek derse katılımınızı sağlayacak, uygulamlar yapacaksınız. Autocad kursunda, yaş kısıtlaması yoktur. Her bilgisayar kullanıcısı Autocad kurslarına katılabilir.
 
AutoCAD kullanmanın faydaları nelerdir?
Mimarlık, Mühendislik alanlarında .alışan bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için mekanik veya mühendislik alanlarında hazırlayacakları AutoCAD projeleriyle birçok yarar elde ederler. AutoCAD in tasarım planlama ve dokümantasyon araçları sadece verimliliği maksimize etmekle kalmaz aynı zamanda manuel yapılması oldukça sıkıcı ve zaman alan projelerin tasarlanması için otomatik seçenekler sunar. Autocad Kursu ile kelimenin tam anlamıyla karmaşık 3 boyutlu modeller çizebilir, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilir hatta nükleer bir reaktörün tüm tüm tasarım aksanlarını elektrik, mimari, yol çalışması gibi pekçok yönünü oluşturabilirsiniz.  Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için uygun olan Autocad kursunda, yaş kısıtlaması yoktur. Her bilgisayar kullanıcısı Autocad kurslarınakatılabilir.

bottom of page