Kariyerist Autocad Eğitimi,

YeniNesilTasarım"Liderleri"

İçinKariyerAvantajlarıSağlıyor

2D / 3D Teknik Çizim Autocad Kursu 

Profeyonel Autocad Uzmanlığı Eğitimi 

Autocad Kursu ile ilgili tüm detaylar bu eğitimde! Autocad 2D ve 3D tasarımlar hazırlanması için kullanılan bilgisayar destekli tasarım programıdır. Autocad binalar, köprüler ve büyük yapıların planlarını oluşturmak için bilgisayar destekli bir çizim yazılım programıdır. Mühendis, mimar ve teknikerlerin en çok kullandığı programların başında gelir. Autocad ile en güncel iş planları oluşturabilir ekipman, altyapı planları, elektrik devreleri, ticari yapılar için ölçekli çizimler oluşturabilirsiniz.

   " Şimdi Aynı Gün İçinde, Başvurup Kayıt Olana İleri 2D / 3D AUTOCAD EĞİTİMİ3000TL Yerine  1595 TL !  10 Saat Photoshop Hediyesi"

EN İYİ AUTOCAD UZMANLIĞI EĞİTİMİ BURADA! UZMAN EĞİTMEN, PROFESYONEL EĞİTİM!

AutoCAD Kursu | Eğitimi Nedir?


Autocad Kursu Ön Kayıt Kampanyası ile %30 İndirimli ! Detay İçin Arayınız 0 216 450 1 216
Kariyerist Technology Academy tarafından hazırlanan İstanbul merkezli Autocad Kursları sektörün ihtiyacı olan yetkin ve donanımlı personel ihtiyacını gidermek için hazırlanmıştır. Autodesk’in endüstri lideri çizim ve tasarım yazılımı programı olan AutoCAD ile 2D ve 3D teknik çizimler oluşturabilirsiniz. Bu çizimler bina, makina, oyuncak, mikroçipler, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri, araç yedek parçaları, ev ve yapı planları, projeleri olabilir. AutoCad iş dünyasınca takip edilen en yüksek talepli, en popüler CAD yazılımıdır.

AutoCAD iş dünyasının, en popüler CAD yazılımıdır.AutoCad Kursu ile tercih edilen değil, tercih eden olun !
AutoCAD Programına popülaritesini sağlayan en büyük özelliği sağlanan eğitim desteğidir. Üniversitelerin mimarlık ya da meslek yüksek okullarının endüstriyel tasarım bölümlerinde okuyan öğrenciler tarafından çok yaygın kullanılır. AutoCADprogramı 15 yıla yakın geçmişiyle zaman içinde mükemmelleşmiştir. Öğrenim kolaylığı sayesinde AutoCAD kullanıcısının ilgili bölümlerden mezun olması gerekmez. AutoCAD programı dünyadaki kullanımı diğer CAD dizayn programlarına göre çok daha yüksektir.
AutoCAD Kursu | Eğitimi Kimler İçindir?


AutoCAD programı genel amaçlı çizim ve tasarım programıdır. Kullanıcıyı herhangi bir disipline özgü komutlarla kısıtlamadan istenilen şekilde kişisel kullanıma uyarlanabilir. AutoCAD tüm mimar, mühendis, tasarımcı grafiker gibi çizimle ilgili her disiplin tarafından kullanılır.
Bugünün ve geleceğin programı olan AutoCAD’dan ülkemizde ve dünyada, güzel sanatlardan makine mühendisliğine, şehir planlamadan mimarlığa reklamcılıktan tıbba, haritacılıktan elektroniğe, uzay araştırmalarından deniz bilim araştırmalarına kadar, her alanda temel tasarım ve çizim programı olarak yararlanılmaktadır.
AutoCAD Kursu | Eğitim Konuları Nelerdir ?


AutoCAD programında komut e menü alanları ile çevrelenmiş olan alan, kullanıcının tasarım ve çizim alanıdır. Kullanıcı bu pencerede tıpkı 2 boyutta çalıştığı gibi 3 boyutta kendi çizim uzayını oluşturup gerçek 3 boyutlu çizim ve tasarımlar oluşturabilir. AutoCAD Kursu ile Katılımcı bu pencerede çizim 3 boyutlu uzayda istenilen konumu, istenilen bölümü görüntülenebilir, yakından ya da uzaktan bakabilir, gerçek perspective görüntüler elde edebilirler.
Kariyerist AutoCad Kursu ile Sektörün aradığı yetkin, uzman profesyoneller arasında yer alın, Kariyerist AutoCad Kursu’na gelin, geleceğinizi kazanın !
AutoCAD Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Sertifikalar Nelerdir?


Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 90 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar. Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri ​için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir. Uluslararası Sertifikasyon Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isterseniz, Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz: Autodesk AutoCAD 2015 Certified Professional Autodesk 3DS Max 2015 Design Certified Professional
AutoCAD Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Eğitim Süresi Ne Kadardır ?


  1. AutoCAD Uzmanlığı Kursu Eğitim Süresi 42 saat olarak yapılır.
  2. AutoCAD Uzmanlığı Kursu, 42 saat ücretli normal eğitim süresidir.
  3. AutoCAD Eğitimi Video Derslerine katılımcı bir yıl boyunca ücretsiz ulaşabilir.
  4. AutoCAD Uzmanlığı Kursu,hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik blok seanslar halinde yapılır.(her ders saati 45 dakikadır)
  5. Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.
AutoCAD Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?


AutoCad Programının Temelleri AutoCad Programının Kullanıcı arayüzü AutoCad Programının ana menü tanıtımı AutoCad Çizim komıutlarına giriş ve çizgi çizme yöntemleri AutoCad Programı Çizim komutları : xline, mline, polygon, rectangle AutoCad Dosya saklama, çağırma işlemleri AutoCad Ölçülendirme komutları AutoCad Görüntü ayarları 3d Ekranına Geçiş 3d Temel Şekil Oluşturma 3d Ana Modelleme 3d Modellerin Modifiye Edilmesi AutoCad Yüzey Çalışması AutoCad 2B yüzeyler AutoCad 2B yüzeyler ile modelleme AutoCad 3B yüzeyler AutoCad 3B yüzeyler ile modelleme AutoCad Yerleşim Çalışması AutoCad Yerleşim AutoCad Yerleşim alanında modelleme AutoCad İzometrik görüntüler AutoCad Görselleştirme AutoCad Dokular AutoCad Işıklar AutoCad Kameralar AutoCad Görselleştirme AutoCad Mesleki Proje Çizimi- Bitirme Projesi

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

AUTOCAD KURSU

03-07-2018 Nisan  döneminde katılmış olduğum AutoCad Programı kursundan çok memnun kaldım. A'dan Z'ye detaylı olarak kursumuzu tamamladık. Başka programlar içinde tercih edeceğim tek yer Kariyerist Bilgi Teknolojileri tercih edrim :)

— Özden ÇETİN

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Kariyerist Akademi Kadıköy Autocad Kursu Eğitim Tarihleri