3 boyutlu modelleme, animasyon, hareketli grafikler ve render almayı profesyonelinden öğrenin!

SIFIRDANİLERİSEVİYEADIM-ADIMEĞİTİM

TÜRKİYEDE ART DIRECTORLERİN DENETİMİNDE
PROJE ÜRETİLEN TEK CINEMA 4D EĞİTİMİ

Kariyerist Akademi Cinema 4D Kursu Geleceğin Motion Designerlarını Yetiştirmeye Devam Ediyor. Sektörün öncü, nitelikli ve tercih edilen Cinema 4D Motion Designerları Kariyerist Cinema 4D Kursları İle Yetişmektedir ve İş Sahibi Olmaktadırlar. Sizde Doğru Eğitimi Kariyerist Akademi'den Alın, İş Ayağınıza Gelsin.

Kariyerist Akademiye başvurduğunuz için teşekkürler! En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Cinema 4D / Kursu Nedir?


3 Boyutlu modelleme, animasyonlar ve 3 boyutlu efektler pratik hızlı ve kolay anlaşılır arayüzüyle Cinema 4D programında gerçekleştirebilirsiniz. Cinema 4D sanılanın aksine sadece hareketli grafik dizyn için değil aynı zamanda 3D modelleme ve iç-dış mimari modelleme çalışmalarında da son derece verimli ve gerçekçi sonuçlar vermektedir. Cinema 4D, kapsamlı bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon programıdır. Filmlerde gördüğümüz birçok özel efektlerin yapılmasında kullanılan bir programdır!

3D animasyon, özel efekt, karakter modelleme ve render alanında profesyonel kullanıcılara hitap eden Cinema 4D, yüksek performansından dolayı yakında broadcast yayıncılık ve film endüstrisinin başucu programı olabilir.

Maxon Computer tarafından üretilen Cinema 4D pratik olmasından dolayı çok hızlı bir şekilde animatörler tarafından benimsendi ve bir çok projede kullanılmaya başlandı. Film endüstrisi tarafından da çok yakından tanınan Cinema 4D özellikle Spiderman (örümcek adam) filminin bazı efektleri için kullanılmasıyla da gündeme geldi ve isminden oldukça söz ettirdi

Maxon, Cinema 4D’yi bu alanda lider konumda bulunan 3D Studio MAX, Maya ya da LightWave’e rakip olarak piyasaya sürmedi. Firmanın böyle bir iddiası yok. Çünkü her 3 programda kendisinden istenilen işlemleri ve render metodunu kendi teknolojisini kullanarak gerçekleştiriyor.

Örneğin Cinema 4D 8 animasyonların render sürecinde ilginç bir şekilde titreşimi ortadan kaldırabiliyor. Bu titreşim olayı 3D dünyasında özellikle animasyon işlemleri sırasında oldukça sinir bozucu bir durumdur. Hatta bir çok animatör teknolojinin bu konuda oldukça yetersiz olduğundan yakınır. İşte Cinema 4D 8 bu soruna biraz olsun (bir çeşit farklı tarama yöntemiyle de olsa) çözüm getirmiş sayılıyor.

Bir diğer önemli konu zekice tasarlanmış arabirim. Zira bu arabirim sayesinde tüm tasarım işlemlerini son derece anlaşılabilir bir ortam içinde ve istediğiniz araçlara kolay ulaşarak yerine getirebiliyorsunuz. Açıkcası program kolay öğrenilebilir yapısından dolayı 3D tasarıma çekingen yaklaşanları bile kolayca etkisi altına alabiliyor.
Cinema 4D Kursu Kimler İçindir?


Yaratıcı ve gerçekçi animasyonlar üretmek isteyenler. Özgün reklamlar oluşturmak isteyenler. Eşsiz jenerikler ile fark yaratmak isteyenler. Her seviyeden Cinema 4D kullanıcılarına hitap etmektedir. Ayrıca Grafik tasarımcılar işlerini ilerletmek ve kariyerlerini geliştirmek isteyen grafik tasarım uzmanları, iç mimari projeleri üreten iç mimar ve teknisyenler, animasyon ve tv dünyasında görev alan motion graphic dizyn çalışmaları üreten motion designerlar bu eğitime katılabilirler.
Cinema 4D Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?


3D sahneleri rahatlıkla renderlamayı Işıkların mantığını anlayabilmeyi Obje oluşturma ve hareketlerini Splineların nasıl editlenmesi gerektiği Deformerlar ile çalışabilmeyi Arayüz kullanımını Farklı modelleme teknikleri ile 3D objeleri modellemeyi öğreneceksiniz.
Cinema 4D Kursu | Eğitim Konuları Nelerdir ?


BAŞLANGIÇ AŞAMASI Cinema 4D'nin Genel İşlem Sırası Render İşleminin Anlaşılması Görüntü Penceresinin Navigasyonu Fare ve Klavye Kullanımı Arayüz Proje Ayarları Tercihler (Preferences) OBJELER VE DÜZEN Objeler Arasındaki İlişkiler Obje Oluşturma ve Hareketleri Aktif ve Pasif Objeler Obje Türleri Özellikler Penceresi Proje Uygulama SPLİNE İLE ÇİZGİLER VE ÖZELLİKLERİ Spline Oluşturma Splineların Editlenmesi Splineları Kullanarak Sweep Oluşturma Spline Kullanarak Lathe Oluşturma Extrude Komutunun Kullanılması Uygulama Projesi NURBS ÇOKGEN MODELLEME ARAÇLARI Nokta Kenar ve Yüzey Seçme Knife (Bıçak) Komutu Extrude Komutu Extrude Inner Komutu Yüzey Oluşturma Kenar Yumuşatma
Cinema 4D Kursu | Eğitim Süresi Nedir ?


Cinema 4D Eğitiminin, Eğitim Süresi 50 saattir. Cinema 4D Uzmanlığı Eğitimi, video dersler ve dosyalanmış ödev ve tekrar uygulamaları ile desteklenir. Her Kariyerist öğrencisi günlük dersinin ardından pekiştirme ve ödev derslerini yapar. Böylece eğitimlerle öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaktır. Cinema 4D Uzmanlığı hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır.

Cinema 4D Kursu Hakkında Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz .
Cinema 4D Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Sertifikaları Nelerdir?


Cinema 4D eğitimi kursunda katılımcılarımız gereken sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar; Kariyerist Akademi Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar. Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir. Uluslararası Sertifikasyon Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak isterseniz, Adobe’nin İngilizce olarak düzenlediği sertifikasyon sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavları başarıyla veren kişiler aşağıdaki unvan ve sertifikaları almaya hak kazanırlar:
Adobe Illustrator ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Photoshop ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Indesign ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Dreamweaver ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Flash ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Kariyerist Kadıköy CİNEMA 4D Kursu Eğitim Tarihleri