TÜRKİYEDE ART DIRECTORLERİN DENETİMİNDE
PROJE ÜRETİLEN TEK GRAFİK DESIGN EĞİTİMİ

Kariyerist Akademi Grafik Tasarım Kursu Geleceğin Art Directorlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor. Sektörün öncü, nitelikli ve tercih edilen Grafikerleri Kariyerist Grafikerlik Kursları İle Yetişmektedir ve İş Sahibi Olmaktadır. Sektörün Öncü Firmaları Özellikle Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarından Mezun Olan Öğrencilerimizi Tercih Etmektedir. Sizde Doğru Eğitimi Kariyerist Akademi'den Alın, İş Ayağınıza Gelsin.

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Öğrenci Çalışmalarını

Görmek için Hemen Tıkla

Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Mezunu olan Tuğba Kariyerist Akademi’den Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimi sonucunda yaptığı projeyle önce Portekiz’de bulunan bir yerel reklam ajansında çalışma izni aldı ve burada bir yıl boyunca çalıştı. Daha sonra yurda dönen Tuğba Kariyerist Akademi  referansıyla Kariyer.net’in yan kuruluşu olan hangikredi.com’da tasaımcı olarak işe başladı. Tuğba şu anda Kariyerist Akademi’den aldığı Grafik ve Web Tasarımı eğitimi sayesinde Trendyol’da tasarımcı olarak çalışmaktadır.

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Ufuk GÜNEŞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

03-12-2019 Kariyer basamaklarını zıplayarak çıkmak için herkesi Kariyerist eğitim yuvasına davet ediyorum! 

Aldığım grafik tasarım uzmanlığı eğitimi sayesinde şuan çalıştığım işe girdim. Grafikerlik yapmıyorum alanım kurumsal iletişim ama grafik tasarım programlarını bilmem beni rakiplerimden bir adım öne geçirdi. Çok değerli hocalarım başta Nurdan Hoca ve Volkan Hoca olmak üzere 6 ayda bize çok detaylı ve verimli bir eğitim sundular.

 

Kendilerine teşekkürü borç bilir, grafik tasarım eğitimi almayı düşünen tüm arkadaşlara Kariyerist grafik tasarım kursunu tavsiye ederim!

 

Ufuk GÜNEŞ | Kurumsal İletişim |Graphic Designer

Ayşe Şeyma Akın | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Sevgili Kariyerist , 
Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimim boyunca verilen tüm emekler için minnettarım. Aşina olduğum programların yanı sıra Hocamın 3Ds Max eğitimi beni üst seviyeye çıkardı. En önemlisi de yapamam dediğim çoğu tasarımı, yapabileceğimi bana gösteren Sevgili Nurdan Hocama sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsınız!

 

Ayşe Şeyma AKIN | Art Director & UI/UX Designer

Recep UYAR | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademisinde hocam ile 3d max ile tanıştım ve çok sevdim. Kaliteli ve detaylı anlatımı ile program bilgimi üst seviyeye çıkartık. 3D max in üst düzey farklı bir dünya olduğunu keşfettim. Gerek render kısmında gerek animasyon kısmında yeterli bilgiye hocam ve Kariyerist sayesinde ulaştım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Detaylı konu anlatımı ile Nurdan Hocam ise tasarım bilgime çok katkıda bulundu. İllustrator, Coreldraw, Indesign, Photoshop gibi dersleri aldıktan sonra Grafik Tasarım Uzmanlığına adım atmış oldum. Nurdan Hocama çok teşekkür ederim. 

Herkese rahatlıla Kariyerist Akademisini Öneririm. Burada öğrenmekten korkmayacaksınız. 

RECEP UYAR / GRAPHIC DESIGNER

Zerrin YÜCE | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademiden aldığım Grafik Tasarım Eğitiminden çok memnun kaldım. Kariyerist’e gelirken sanki ailemin yanına geliyormuşum gibi rahat ettim. Hem eğlenerek hem öğrenerek çok keyifli geçti eğitim. Her şeyi çok ileri seviyede ve iyi öğrendim. Bu eğitim sayesinde grafikerliğin kurdu oldum artık. Kariyerist’de eğitimimin biter bitmez yıllarını bu işe vermiş bir ajansta iş sahibi oldum çalışmaya başladım. 2 yıldır çalışıyorum. Artık evden de işler alıyorum freelance.

 

Kariyerist Akademide burada grafik tasarım kursuna başlayacak ya da burada kurs almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

Zerrin YÜCE Grafik Tasarımcısı

İbrahim Tarık Sami | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Grafik tasarım eğitimi için araştırma yaparken şu anda ABD’de yaşayan Kariyerist’de grafik eğitimi almış bir arkadaşımın taysiyesiyle Kariyerist Akademi’de 2015-16 yılları arasında Grafik Tasarım Eğitimi aldım.

 

Grafik kursunda beni en çok mutlu eden şey eğitime söz verdikleri zamanda, kontenjan dolmasını beklemeden başlamaları.

 

Başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız bu hizmet sayesinde hiç ertelenmeden vaktinde eğitimimi aldım. Diğer kurslara gereksiz yere onbin, onikibin vermeye değmeyeceğini burada aldığım eğitimle Moskova da Yan dex firmasına Web ve Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışmaya başlayınca anladım. Şu anda Kariyerist’den aldığım Grafik & Web Tasarım eğitiminin ekmeğini yiyorum. Kariyerist’te verilen para o yüzden kat be kat helaldir bana göre. Özellikle Nurdan hocamın hakkını asla ödeyemem.

 

Nurdan Hoca bu işin pratikte her aşamasında bulunmuş, çalışmış birisi olarak en faydalanılacak isimdir, anlatımları zaten ilkokul çocuklarını bile 5-6 ay zarfında ilgili programları çok kolay kullanır hale getirir ki gerisini siz düşünün. Yani kısacası benim verdiğim paranın kuruşuna kadar hakkını verdikleri için helal olsun diyorum, ben çok menün kaldım ve öğrendim. Zaten pek çok arkadaşımı da yönlendirdim. Amacınız iyi bir eğitim almak ise kesinlikle tavsiyemdir. Gayet hoş mütevazı bir ortamda bir şeyler öğrenip kendinizi de geliştirirseniz sonuç alırsınız.

Saygılarımla İbrahim Tarık Sami  | Graphic Designer

Müge Yarkent ÜNALAN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Ben bir kaç yerde daha Grafik Tasarım Kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım.

 

Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimimi Kariyerist Academy’de kazandım. Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipoğrafidir bunları detaylı öğreniyorsunuz. Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar. Ben çok şey öğrendim. Özellikle başta Nurdan Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.

Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olan da budur. Saygılarımla.

İrfan BARUTÇU | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım. Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecek miyiz gibi. Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güler yüzlüydü.

Hiçbir şey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı. Mehmet Hocamız HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti. Web Tasarım Kursunda HTML5 formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu. Şu anda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.

Kısa ve öz olarak hem aldığım Grafik ve Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi, muhabbeti düzgü insanlar tanıdım. Her şey için teşekkürler Kariyerist Academy.

Miray KILIÇ | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Technology Academy'e bu eğitimleri düzenlediği için ayrıca teşekkür etmek gerekir.

 

Bir tasarımcı için gerekli olan temel estetik unsurları, soft ve zıt renklerin uyumu, gölge ve aydınlık simetri, perspective verilmek istenilen mesaj, tasarımda öğelerin sıralanışı, resim yorumlama ve çok daha fazlası bu eğitimde...Herkes katılmalı..Kaçırmamalı.

Gamze Çetin YELKENCİ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Grafik tasarım üzerine daha önce de çalışmış, köşe yazıları yazmış, internet ortamında yapılabilecek birçok şeyi yapmıştım. Daha sonra derslerim yüzünden yıllarca ara verdikten sonra tekrar beni mutlu olduğum bu iş için eksiklerimi gidere bileceğim ve günümüzün bilgilerini ve bakış açısını bana kazandırabilecek ve adapte edebilecek bir yer aradım.

 

Aradığım birkaç yerin yüksek fiyatları ve telefonda verdikleri bilgilerin yetersizliğinin üzerine tesadüfen Kariyerist’e denk geldim ve aradığımda hem samimi konuşmaları hem de sorduğum sorulara "yüz yüze görüşelim" bahanesini sunmadan verdikleri cevaplar onlarla görüşmek istememe sebep oldu. Gittiğimde de aynı samimiyet devam etti ve o gün kaydımı yaptırdım. 

 

Benim ve sınıf arkadaşlarım gibi enerjisi yüksek ve sessiz sakin ders dinleyemeyen bizlerin derslerde hem aktif hem de verimli bir şekilde eğitim  almasını sağladıkları için, hala daha hem sorduğumuz sorulara hem de yardım isteklerimize aynı samimiyet ve içtenlikle yardım ettikleri için Melek Hocam ve Nurdan Hocam’a çok teşekkür ederim.

Desteklerini hala hissetmek ve her zaman bilgi birikimleriyle yanımızda olduklarını bilmek gerçekten ayrıcalıklı bir şey. Samimi bir ortam, ders konuları dışında ek bilgiler ve arkadaşça bir ortam istiyorsanız Kariyerist’i kesinlikle tavsiye ederim. Kursa keyfi devamsızlık yapmamanızı ve dersleri kaçırmamanızı da ayrıca tavsiye ederim. Zaten kursa isteyerek ve severek gidip geleceksiniz. 

Sınıf arkadaşlarıma da ayrı bir teşekkür etmek isterim. Yaptığımız çalışmalarda birbirimizi doğru yönlendirdiğimizi düşünüyorum ve hayatımın bir parçası oldukları için de çok mutluyum. Hala hepsiyle görüşüyorum. Tadı damağımda kaldı desem yeridir.

Mehmet Noyan AYDIN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Uzun yıllar Bilişim sektöründe yazılım geliştirici olarak çalıştıktan sonra Kreative bir şeyler yapmak istedim ve Kariyerist’in Grafik Tasarım Uzmanlığı kurslarına katıldım. Şu an designer’a ihtiyacım olmadan sitemin mockup’ını yapabiliyorum, logomu design edebiliyorum. Ayrıca, grafik eğitimi olaylara bakış açımı da değiştirdi, renkler, şekiller artık daha dikkatli ve inceleyen gözlerle bakıyorum etrafıma içimdeki kaybettiğim çocuğu Kariyerist kazandırdı bana. Creative Directorden ders alma avantajı, birebir muhatap bulabilmek ve kazanılan dostluklar paha biçilemez. Kariyerist bir kurstan çok bir aile tekrardan her şey için teşekkür ediyorum.

Esra DURMUŞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Grafik tasarım mezunuyum, alanımda uzmanlaşmak için ilgili kurslara gittim yeterli olmadığını düşündüm. Araştırmalarıma karşı tesadüfen Kariyerist Academy karşıma çıktı. İçimden bir ses oraya gitmemi söyledi ve gittiğime çok memnun kaldım keşke daha önceden başlamış olsaydım. Dershanadeki atmosfer gerçekten çok güzel, samimi ortam, hocalarımızla samimi dostluklar kurduk burada. Eğitim açısından gerçekten çok iyi. Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi öğrene biliyorsunuz. Grafik tasarımın temel ilkeleri olan renkler, tipografi, perspektif, eskiz bunlar tasarım için çok önemli ve bu bilgilerin hepsini öğreniyorsunuz. Eğer gerçek bir grafik tasarımcı olmak istiyorsanız bunları bilmesiniz. Proje dönemi her ne kadar zorlu süreç olsa da benim için çok eğitici oldu, çok şey öğrendim. Proje ile birlikte tasarım kurallarını öğrendim, bu gerçekten çok etkili oldu, çevremden, gittiğim iş görüşmelerinden çok güzel tepkiler aldım, iş görüşmelerinde çok etkili oldu. Çok beğenildi. Tasarımlarımın beğenilmesi en güzel başarımın kanıtıydı. Hocalarımın bana güvenmesi, beni daha da azimlendirdi söylenleri yaptım ve ben de sözümün arkadasın da durdum sabırla ve azimle başarıya ulaştım.Proje döneminde her kariyerist öğrencisi aynı sabrı göstermeli çünkü proje iş ararken çok önemli oluyor. 

Kaliteli ve profesyonel eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i tercih edin derim. Nurdan hocam, Melek hocam ve Volkan hocama çok teşekkür ediyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır, eğer gerçek bir grafik tasarımcı olabildiysem Kariyerist Academy ailesi sayesindedir. Değerli hocalarımı ve kursiyer arkadaşlarımı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Hepinizi seviyorum iyi ki varsınız.

Miray GÜRSES | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Merhaba ben Miray GÜRSES. 1990 İstanbul doğumluyum. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. 2 yıldır çeşitli firmalarda Web Tasarım uzmanı olarak çalışıyorum. 


Grafik Tasarım Eğitimi almaya nasıl karar verdiniz ?
Web tasarım üzerine çalıştığım için tasarım ile ilgili eksiklerimin farkına vardım. Ve ileride de tasarım işime devam edeceğim için bu eksiklerimi giderip işimde daha başarılı ve daha profesyonel çalışmalar yapabilmek için eğitim almaya karar verdim.


Grafik Tasarım Eğitimi İçin Neden Kariyerist Academy’i tercih ettiniz ?
Kariyeristi tercih nedenim benim almak istediğim gibi atölye çalışmaları yaparak eğitim veriliyor olması. Ve bu öğrencilerin daha çok ilerlemesini ve ortaya daha verimli projeler çıkarmasını sağlıyor.


Çevrenizde farklı kurumlarda bu eğitimi alanlar ile kendinizi kıyaslar mısınız ? Farklar Nelerdir ?
Tüm programların ayrıntılı bir şekilde anlatılması ve tüm araçlar ile ilgili eksiksiz örnekler yapılması, proje sınıflarının olması ve herkese kendini geliştirebilecek projeler verilmesi bunların üzerine çalışmalar ve geliştirilmeler yapılması bence Kariyeristi diğer kurumlardan farklı kılıyor.

Grafik Tasarım Mesleğine ilgi duyanlara tavsiyeleriniz nelerdir ?
Eğer bu meslekte ilerlemek istiyorlarsa iyi bir grafik tasarım eğitimi alıp, sürekli proje çalışmaları yapmaları gerekiyor.


Gelecekte Olmak İstediğiniz yer neresi ?
Gelecekte iyi bir Web ve Grafik Designer olmak istiyorum. 


Mesleki gelişim için kişilere ne görev düşüyor, fikirleriniz nelerdir ?
En önemlisi işlerini severek yapıp işleri üzerine emek harcamaları gerekiyor. 
Meraklı olmak gerekiyor ve tabi iyi bir yerden eğitim almak ben kendi eksiklerimi Kariyerist Akademi Grafik Tasarım Eğitimiyle tamamlayabildim. Bu eğitim sayesinde çok iyi yerlerde çalışabiliyorum. Doğru yeri araştırıp bulmalarını tavsiye ederim. Görüntüye ambalaja vitrine bakarak değil eğitimin içeriğine bakarak eğitim kurumu seçerlerse daha karlı çıkarlar.

Burcu Erdem UĞUREL | Kariyerist Web ve Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Çok ilgili, özverili ve rahat bir ortamda size yardımcı olmaya istekli hocaların olduğu bir kurumda Grafik Tasarım Kursu eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i kesinlikle tavsiye ederim. Hele bir de dünyalar tatlısı hocamız Nurdan Hoca’yı tanısanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız. Kendisi, tanıdığım, ders aldığım ve ihtiyaç duyduğum zamanlarda yanımda olacağından şüphe duymadığım nadir eğitmenlerdendir. İşini gönülden yapan insanların hala var olduğunu görebilmek çok güzel. Çok teşekkür ederim Kariyerist Academy.

Zeynep Yapalak ERTUĞ / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Kariyerimi geliştirebilmek için bir eğitim kurumunda Grafik Tasarım eğitimi almaya karar verdim. Ancak hangi kurumun sorularıma cevap bulacağı, eksiklerimi tamamlayacağı konusunda en ufak bir fikrim bile yoktu. Ufak bir araştırmadan sonra kafamdaki şüphelerle beraber Kariyerist’te Grafik Tasarım eğitimine başladım. Dersler ilerledikçe şüphelerin ve korkuların yerini özgüven ve başarı hissi kapladı. Eğitimin kalitesi, eğitmenlerin güler yüzü ve profesyonelliği bu kurumun başarılı olmasındaki önemli etkenler tabii ki ama özellikle Nurdan Hocam’ın idealist duruşu, öğrenci memnuniyetini her şeyin üstünde tutması ve her öğrenciye ayrı ayrı özel ders veriyormuş gibi ilgi ve özenle yaklaşması Kariyerist’i diğer eğitim kurumlarından daha üst bir noktaya taşıyor. Kariyerimi geliştirmek adına başladığım bu kurum, beni ikinci bir meslek sahibi yaptı. Eskiden bir kalem bile çizemeyen ben, Kariyerist ve sevgili Nurdan Hoca sayesinde şimdi logo tasarımı yapıyor, kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyorum. Ufkumu genişleten, hayatımı renklendiren tüm Kariyerist ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır…

Elif Akselim / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Fırat üniv. de okuyorum. Adım Elif Akselim. Kariyerist Grafik Tasarım kursuna özellikle abimin desteğiyle gelmeye karar verdim. Matbaası olan ağabeyime yardım etmek istiyorum. Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarına çok teşekkür ederim. İleri seviye eğitim aldığımızı biliyorum. Tasarım Dersleri ağır ama biz mutluyuz çok detaylı öğreniyoruz.

Merve ACAR / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Güler yüzlü ve huzur veren insanların bulunduğu Kariyerist Eğitim Kurumunun bana göre biraz daha reklama ihtiyacı var. Grafik tasarım kursuna gelmeden önce güven konusunda yaşadığım endişenin derslere başladıktan sonra ne kadar yersiz olduğunu, doğru bir tercih yaptığımı anladım. Eminim benim gibi böyle düşünüp uzak duran insanlar vardır. Onların bu endişesini gidermek için yorum yazmaya karar verdim. Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarında eğitim almış ve daha sonrasında alanında başarılı insanların yaptığı olumlu ve yönlendirici yorumlar sayesinde buradayım çünkü. Sevgiler :)

Zerrin Özerman / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Doğuş Üniv. Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Üniversitede pek çok konuda eksiğim vardı. Kariyerist Grafik Tasarım Kursuna geldikten sonra üniversitede hiçbir şey öğrenmediğimi fark ettim ve çok kızdım böyle olmasına. Biz her şeyi biliyoruz sanarak iş hayatına başlamayı hayal ederken olmadı. Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarında o kadar çok şey öğrendim ki şimdi bu meslekte rahataca kariyer yapabilicem. Hocalarımızın güleryüzü sayesinde derslere koşa koşa geliyoruz. Teşekkürler.

Müge ÖZMEN / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Merhaba, ben 26 yaşımda başladım grafik kursuna, iyi ki Kariyerist’te gelmişim diyorum Hocam kadar profesyonel hoca olmaz herhalde, bilgisi ve yeteneği ile bizi yetiştirdi, şimdi staj yapıyorum ve diğer stajerler aramda dağ kadar fark var.en basit konuları bile bilmiyorlar ve Hocamla karşılaştığıma şükrediyorum..Beni gerçek bir grafiker yapan Hocama Saygılarımla. iyiki varsın Hocam:)

Bahadır YILDIRIM / Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinden aldığım Grafik Tasarım Kursundan çok memnun kaldım. Grafik kursunun beni bu meslekte iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Gelecekte Art Director olacağım bu alt yapıyı alıyoruz. Nurdan Hoca, hocaların hocası zaten bunu buradaki herkes biliyor. Onun bilgisi ve deneyimi buradaki herkese çok şey katıyor. Grafik tasarım kursları hem mesleki hemde kişisel gelişim dersi gibi diyebilirim.

Please reload

Kariyerist Kadıköy Grafik Tasarım Kursu Eğitim Tarihleri

  • Gri Heyecan Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri YouTube Simgesi
  • Gri Google+ Simge
  • Gri LinkedIn Simge

Fırsatları kaçırma!

İş Ortaklarımız

Eğitim Garantisi

Başarı Hikayeleri

Hizmetlerimiz

 Copyright © 2020 by Kariyerist Technology Academy.