top of page

En Kapsamlı,
En iyi Müfredat, Şimdi Kariyerin Parlasın!

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

İÇ MEKAN TASARIMI ve DEKORASYON UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Akademisyenlerce Hazırlanan Nitelikli İç Mimarlık Kursu Eğitim Müfredatı Sadece Kariyerist’te   

İç Mimarlık Dekorasyon Kursu Üniversite Düzeyinde Bir Eğitimdir.

Kariyerist_Akademi_Tavsiye

"Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Müfredatı" ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, İç Mekan ve Dekorasyon Kursu Akademik Programıyla bu alanda kendini geliştirmeyi ve meslek edinmeyi amaçlayan katılımcıları için sektörün en iyi ve en güncel meslek edindirme programını hazırlamıştır.

 

En Çok Kazandıran Meslekler Sadece Kariyerist’te   

Kariyerist İç Mekan Kursu’nda geleceğin en kazançlı ve geçerli mesleğini öğrenmeye başlayın. “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Modeli” ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.

 

Geleceğin Okulu ile Geleceğini Değiştir !   

Eğer iş, oyun ve yaşam için heyecan verici ortamlar tasarlamak istiyorsanız size güzel, sürdürülebilir, fonksiyonel güvenli mekanlar tasarlamayı öğreneceğiniz İç Mekan ve dekorasyon kursunu öneririz. Kariyerist Mimari ve Dekorasyon Kursu Sertifika Programı sektörün ihtiyacı olan profesyoneller yetiştirmek için hazırlanmıştır. Kariyerist İç Mekan ve Dekorasyon Kursu / Sertifika Programı tasarım teorisi ve tarihi ile stüdyo derslerini birleştiren kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Katılımcılar iyi tasarımlar oluşturmak için değerli kaynaklara ulaşma olanağına kavuşurlar. Program  tasarım anlayışımızı zenginleştirerek, güçlü bir portfolyo oluşturmamıza olanak verecektir. 

 

Kariyerist İç Mekan ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı eğitim materyalleri Kariyerist Akademisyenlerince hazırlanmış, bol konu anlatımlı, zengin içerikli, örnek uygulamalarla "proje bazlı uygulamalı eğitim modeli"ne uygun, müfredatı birebir izleyen eşsiz yayınlarla desteklenmektedir. Kariyerist Akademik Programına katılan tüm öğrenciler Kariyerist İş ve Staj Programı grantörlüğünde hizmetten öncelikli yararlanma hakkına sahiptirler.
 

Kariyerist İç Mekan ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı sonunda katılımcı gerekli sertifikasyonları aldıktan sonra rehberlik hizmetlerince öğrenci koçluğuna dahil edilir. Yoğun kişisel gelişim eğitimleri, workshop seminer döneminin ardından Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi STAJ ve İŞ Yerleştirme Programının garantörlüğünde hizmetten öncelikli olarak yararlanırlar.

Geleceğin Okulu ile Avantaj Sende !   

Güçlü bir odaklanma ile stüdyo ve tasarım uygulama çalışmalarına yepyeni tasarım fikirleri katabileceksiniz. İç Mekan ve inşaat derslerini tamamlayıcı stüdyo çalışmalarından ilerleterek, katılımcı karmaşık mekanları, yapısal özelliklere uygun ve güvenilir formlarda tasarlaya bileceklerdir. Uzay yapı desen ve mobilya kavramlarının mesleki önemini keşfederek, insanların keyif alacağı ortak mekanlar, etkileşimli dizaynlar veya yepyeni iç dekor stilleri oluşturmayı öğrenecekler. Var olan projelere yönelik çözümler geliştirecek olan katılımcı stüdyo projeleri üretecek(dans stüdyoları, alışveriş merkezleri, ev, büro, sinema, lokanta) ve böylece mevcut alanlarda yapı ve çevre incelemesi yapma fırsatı yakalayacaklar ve eğitim boyunca katılımcı 2D kavramlar ile 3D kurulumu öğrenerek tasarım ve uygulamayı maksimum geliştirmiş olacaklardır.


 

Sektörün En Güçlü Akademik Eğitimi !   

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM
-Temel Sanat Eğitimi (Renk Bilgisi Işık, Nokta, Çizgi, Leke, Doku, Perspektif, 
Resimde Kompozisyon Uygulama çalışmaları,

-Renk, Perspectif, Çizim Teknikleri) -Online Video Eğitimi

-AutoCAD ve Teknik Çizim Temel ve İleri Seviye- Online Canlı Sınıf Eğitimi
-3Ds Max ve Modelleme Temel ve İleri Seviye Eğitimi -Online Canlı Sınıf Eğitimi

-Vray ve Corona Render İleri Seviye Eğitimi- Online Canlı Sınıf Eğitimi

-2 Boyutlu Çizim ve Portfolyo Yapma Adobe Illustrator Eğitimi- Online Canlı Sınıf Eğitimi
-Adobe Photoshop ile Proje/Portfolyo Çizimi ve Boyama Teknikleri -Online Canlı Sınıf Eğitimi

-Adobe Premier Pro ile Dijital  İç Mimarlık Şirketi Yaratma Eğitimi --Online Canlı Sınıf Eğitimi 
MEKAN TASARIMI- Online Video Eğitimi

Mimari Sanat Akımları ve Tasarım Bilgisi - 

Teknik Resim ve Renk Bilgisi (geometri, ölçülendirme, plan, kesit görünüş Çizimi)

Flomasterle proje boyama teknikleri ve sunum Mimari Proje (elde proje çizimi) 

  *Mekan Tasarımına Giriş- 

  *Mutfak Teknik Çizimi, Mutfak Tasarımı Özellikleri ve Malzeme Bilgisi

  *Banyo Teknik Çizimi, Banyo Tasarımı Özellikleri  ve Malzeme Bilgisi

  *Oturma Odası Teknik Çizimi, Oturma Odası Tasarımı Özellikleri  ve Malzeme Bilgisi

          *Mobilya İmalat Teknik Çizimleri ve Mobilya Tasarımı

          *Aydınlatma Stilleri ve Işıklandırma Malzeme Bilgisi

          *Mekan Zemin Sistemleri ve Malzeme Bilgisi 

          *Mekan Tavan, Duvar Kaplamalar, Merdiven, Pencere, Kapı Stilleri ve Malzeme Bilgisi

Müşteri ile Ön görüşme, Uygulamalı Rölöve Teknikleri, Ön Proje Hazırlama

Maliyet Hesabı ve Teklif Oluşturma Süreci

UYGULAMALAR - Online Video Eğitimi

Elektrik Tesisatı Anlatımı

Su Tesisatı Anlatımı

Alçıpan Duvar Ve Tavan Kurulumu Alçı-Sıva Uygulaması

Zemin ve Duvar Seramik Uygulaması

Sabit Mobilya Uygulaması

Wallart Duvar Boyama Uygulaması ve Malzeme Seçimi

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı kapsamlı, kaliteli içeriğiyle, bilişim sektörünün ihtiyacı olan uzman açığını kapatacak tam zamanlı bir sertifika programıdır. Bilişim sektörünün aranan, tercih edilen uzmanları olmak için akademik eğitim programlarımızı mutlaka inceleyiniz.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı ileri teknoloji yazılımlar kullanarak, sektörün tercih edeceği, yetişmiş ve yetkin uzmanlar yetiştirmektedir.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programları sektördeki tek ve ilk en kapsamlı, en kaliteli eğitim programıdır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, uzman eğitmen kadrosunu sektörün içinden profesyonellerden seçer.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, Kariyerist Bilgi Teknolojileri yayıncılık tarafından üretilmiş, eğitim müfredatını destekleyen, bol konu anlatımlı ve örnek uygulamalarla zenginleştirilen, benzersiz eğitim yayınlarıyla desteklenir. (program kitapları sadece Kariyerist Bilgi Teknolojileri’de )

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında uygulanan pratik öğrenme modeliyle katılımcısına, tüm eğitimi boyunca, deneyime dayanan, yorumlamayı geliştiren eğitim yaklaşımıyla proje üretmesini sağlar. Projeler staj döneminde profesyonel çalışmalarla zenginleşerek, profesyonel portföy halini alır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri akademik eğitim programına katılan tüm öğrencilerine sürdürülebilir gelişim için sınırsız etüt ve temel sanat dersi imkanı sunar.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri mezunlarının İş hayatına atılırken, rakiplerinden daha önde olmaları için, pek çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerle donanımlı yetkin, öz güveni tam gençleri iş hayatına kazandırmayı amaçlar.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Tüm akademik eğitim programlarında mesleki yeterlilik için İngilizce  derslerini müfredatına dahil etmiştir.

 • Katılımcı Akademik Eğitim Programının ardından, Kariyerist Bilgi Teknolojileri "staj ve işe yerleştirme programı"nın garantörlüğünde kariyer merkezimizce bir işe yerleştirilir.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında tüm öğrenciler, eğitimleri boyunca çeşitli ölçme değerlendirme sınavlarına tabi tutulurlar. Uygulanan sınavlar ve projeler neticesinde edinilen not ortalamaları ile katılımcının mezuniyet notu elde edilir. Mezuniyet notuna göre katılımcı Kariyerist Bilgi Teknolojileri Başarı Sertifikası ya da Kariyerist Bilgi Teknolojileri Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Öğrencileri Uluslararası düzeyde iş olanaklarına sahip olabilecekleri sertifikasyonlara katılma olanağına sahiptirler. Adobe, Microsoft, Autodesk ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ECDL sertifikasyonlarına katılarak kendilerini uluslararası düzeyde kanıtlama olanağına kavuşurlar.

Kariyerist İç Mekan ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı süresi: 240 saattir. 
 

Kariyerist İç Mekan ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı tam zamanlı sertifika programı olup, hafta içi sabah, öğle akşam ve hafta sonu sabah, öğle akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar halinde yapılmaktadır.

Kariyerist Kadıköy İç Mekan Dekorasyon Kursu Eğitim Tarihleri

bottom of page