top of page

Daha fazla kurumsal

performans için,

MicrosoftOfficeİle"GeleceğiniDeğiştir"

Microsoft Office Excel Uzmanlığı Eğitimi 

Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.

   " Şimdi Aynı Gün İçinde, Başvurup Kayıt Olana İleri Ofis/Excel Eğitimi 2590TL Yerine  1590 TL ! "

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

EXCEL KURSU

Ofis Kursundan çok memnun kaldım. Bilge Hoca bu işi yapan, en iyi şekilde aktaran bir eğitmen. Yolum uzak olduğu halde gelmekten mutluluk duyduğum 42 saatlik çok güzel bir eğitimdi. Herkese teşekkürler. 

— İlknur TUNCEL

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN
konusma_iconu1.gif

#EVDEKAL Kariyerist Akademi olarak tüm eğitimlerimiz Uzaktan Canlı Eğitim modeli doğrultusunda katılımcıların sınıfa ve eğitimciye internet üzerinden canlı bağlantı kurularak gerçekleştirilmekte ve son derece verimli/sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.

Sağlığınız için evde geçirdiğiniz zamanı fırsata çevirerek Uzaktan Canlı Eğitimlerimize katılabilir, kriz sonrası yaşanacak yoğun talebe donanımlı ve nitelikli bir eğitim alarak hazır olabilirsiniz.

Kariyerist Kadıköy Excel Ofis Kursu Eğitim Tarihleri

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Münire Akyalçın | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

17 Mart 2018’de Word, Excel, Powerpoint, Outlook programlarını öğrenmek için geldim. İyii ki geldim, iyi ki sizleri hocayı tanıdım. Her şey için teşekkürler. Teşekkür yeter mi bilmiyorum. Hocamızın ilgisi alakası başka kurumda asla bulamazdım. Kariyerist gerçekten mükemmel bir eğitim kurumu.  Bu zamanda böyle sözünde duran bir yer bulacağımı sanmazdım. Dedikleri tarihte eğitimimi bir kişi olmama rağmen başlattılar hiç bekletmediler, minnetarım. Çok iyi öğrendim. İnşallah zaman içinde tekrar size gelip, eksiklerimi tamamlayacağım. Sizler hep varolun sağolun. Selam sevgi ve dua ile . Saygılarımla

Elif ATALAY | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Technology Academy’den aldığım Excel Kursundan çok memnun kaldım. Hocalarımızın ve yönetimin ilgisinden çok memnun kaldım. 40 saat benim için yeterliydi. Güzel organize edilmiş. Bugün Ofis Kursumun son günü. Kariyerist'ten başka kurslarda alacağım. Teşekkür ediyorum. Eğitim öğretim hayatınızda kalıcılık ve başarı diliyorum.

Eslem BİNGÖL | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Herşeyiyle çok memnun kaldım Kariyerist’ten ve Excel kursumuzdan. İleri excel işime çok yaradı gerçekten tüm formülleri a'dan z'ye öğrendik. Yine bir kurs tercihim olsa ilk burayı seçerim :) Emeğiniz, güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler :)

İlknur TUNCEL | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Ofis Kursundan çok memnun kaldım. Eğer iyi bir excel öğrenmek kullanmak amacınızsa Kariyerist'ten alın mutlaki. Bilge Hoca bu işi yapan, en iyi şekilde aktaran bir eğitmen. Yolum uzak olduğu halde gelmekten mutluluk duyduğum 40 saatlik çok güzel bir eğitimdi. Herkese teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Eyüp GÜLLÜ | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Technology Academy’den aldığım Ofis Kursu sayesinde iş hayatında daha başarılı olacağım. İstanbul Fatih semtinden gelip gitmeme rağmen yol uzak olmasına rağmen severek derslere katıldım. Dersler iyi organize edilmiş sistemli. Aksamadan zamanında eğitimim başladı buda çok iyi oldu. Zaten bekleme olmuyor Kariyerist'de bir kişi bile olsa zamanında başlıyor. Burayı tercih etmemim bir sebebi de buydu.Herkese teşekkürler.

Please reload

bottom of page