Daha fazla kurumsal

performans için,

MicrosoftOfficeİle"GeleceğiniDeğiştir"

Microsoft Office Excel Uzmanlığı Eğitimi 

Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.

   " Şimdi Aynı Gün İçinde, Başvurup Kayıt Olana İleri Ofis/Excel Eğitimi 1990TL Yerine  1390 TL ! "

EN İYİ TEMEL & iLERİ EXCEL EĞİTİMİ BURADA!


Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi deneyimli ve uzman kadrosuyla hazırladığı Microsoft Ofis Programları Kursu, sizi iş hayatına hazırlıyor ve özgeçmişinizin olmazsa olmaz parçası olan Ofis Programlarını en güncel eğitim müfredatı ile öğretiyor. Kariyerist Microsoft Ofis Kursları, katılımcılarının eğitimden alacakları maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı anlamadığı konuyu "Eğitim Garantisi" ile sınırsız kere tekrar etme hakkına sahiptir. Tüm Katılımcılarımız Kariyerist Meslek Kurslarından eğitim konularını tam olarak öğrenerek ayrılırlar.
Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Nedir?


Bir çok işletme, kuruluş, üniversite ya da bireyler, dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan profesyonel yazılım paketi olan Microsoft Ofis Uzmanlığı programını kullanır. Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. İşte bu sebeple Katılımcılar Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimini / kursunu alarak yeni iş arama sürecinde ya da mevcut işinde kariyer yapma olanağına kavuşurlar.
Microsoft Ofis Eğitimi | Kursu Kimler İçindir?


Microsoft Office Uzmanlık eğitimi, Microsoft Ofis ile birlikte gelen yazılım paketlerini öğrenerek iş organizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini geliştirmeyi, bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler içindir.
Microsoft Ofis Eğitimi | Kursu Eğitim Konuları Nelerdir?


Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını öğrenirler. Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır. Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır. Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır. PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar. Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.
Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir?


Microsoft Ofis Uzmanlığı sertifikasına sahip olan katılımcı bilgi teknolojisi alanında çalışma imkanına sahip olacaktır. Bir masaüstü bilgisayar uzmanı olarak rekabetçi sektörde kariyer olanağı sağlar. İş arama sürecinde Microsoft ofis uzmanı sertifikası bireyin özgüvenini artırır. Eğitim süresi boyunca bireylerin bilgisayar okuryazarlığı becerileri gelişmiş ve bu becerileri ofis ortamına aktarabilir hale gelmelerine olanak verir. Bireylerin istihdam amaçlı tercih edilmesini, iş süreçlerine güvenilir, disiplinli, yetkin olarak dahil olmasını sağlar. Microsoft Ofis Uzmanlığı eğitimi / kursu ile artan ilerlemeyle, Microsoft Ofis Uzmanı bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar. Bir Microsoft Ofis Uzmanı zamanı verimli kullanmayı sağladığı gibi hızlandırılmış verimliliği, ve gelişmiş kurumsal performansın artmasına katkı sağlar.
Microsoft Ofis Kursu Eğitim Süresi Nedir?


Microsoft Ofis Eğitiminin, Eğitim Süresi 40 Saatdir.

Microsoft Ofis Eğitimi hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır.

Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.
Microsoft Ofis Kursu Eğitim Metaryelleri Nedir ?


Kariyerist katılımcılarının güncel,işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim metaryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu”gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur.

Microsoft Ofis Kursu eğitiminde eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri eğitim kitapları ve eğitim cd’leri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.
Microsoft Ofis Eğitimi | Kursu Sertifikaları Nelerdir ?


Microsoft Ofis kursunda katılımcılarımız sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar;

•M.E.B onaylı işletmenlik sertifikası (sınav gerekli)
•ECDL (European Certified Driving Licence) onaylı Avrupa Bilgisayar Kullanıcı Sertifikası (sınav gerekli)
•MOUS (Microsoft Office Specialist Certification) Microsoft onaylı yetkinlik sertifikası (sınav gerekli)
•Kariyerist Eğitim Katım Sertifikası - Gold Üstün Başarı Sertifikası (sınav gerekli)

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

EXCEL KURSU

Ofis Kursundan çok memnun kaldım. Bilge Hoca bu işi yapan, en iyi şekilde aktaran bir eğitmen. Yolum uzak olduğu halde gelmekten mutluluk duyduğum 42 saatlik çok güzel bir eğitimdi. Herkese teşekkürler. 

— İlknur TUNCEL

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN
konusma_iconu1.gif

#EVDEKAL Kariyerist Akademi olarak tüm eğitimlerimiz Uzaktan Canlı Eğitim modeli doğrultusunda katılımcıların sınıfa ve eğitimciye internet üzerinden canlı bağlantı kurularak gerçekleştirilmekte ve son derece verimli/sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.

Sağlığınız için evde geçirdiğiniz zamanı fırsata çevirerek Uzaktan Canlı Eğitimlerimize katılabilir, kriz sonrası yaşanacak yoğun talebe donanımlı ve nitelikli bir eğitim alarak hazır olabilirsiniz.

Kariyerist Kadıköy Excel Ofis Kursu Eğitim Tarihleri

Münire Akyalçın | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

17 Mart 2018’de Word, Excel, Powerpoint, Outlook programlarını öğrenmek için geldim. İyii ki geldim, iyi ki sizleri hocayı tanıdım. Her şey için teşekkürler. Teşekkür yeter mi bilmiyorum. Hocamızın ilgisi alakası başka kurumda asla bulamazdım. Kariyerist gerçekten mükemmel bir eğitim kurumu.  Bu zamanda böyle sözünde duran bir yer bulacağımı sanmazdım. Dedikleri tarihte eğitimimi bir kişi olmama rağmen başlattılar hiç bekletmediler, minnetarım. Çok iyi öğrendim. İnşallah zaman içinde tekrar size gelip, eksiklerimi tamamlayacağım. Sizler hep varolun sağolun. Selam sevgi ve dua ile . Saygılarımla

Elif ATALAY | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Technology Academy’den aldığım Excel Kursundan çok memnun kaldım. Hocalarımızın ve yönetimin ilgisinden çok memnun kaldım. 40 saat benim için yeterliydi. Güzel organize edilmiş. Bugün Ofis Kursumun son günü. Kariyerist'ten başka kurslarda alacağım. Teşekkür ediyorum. Eğitim öğretim hayatınızda kalıcılık ve başarı diliyorum.

Eslem BİNGÖL | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Herşeyiyle çok memnun kaldım Kariyerist’ten ve Excel kursumuzdan. İleri excel işime çok yaradı gerçekten tüm formülleri a'dan z'ye öğrendik. Yine bir kurs tercihim olsa ilk burayı seçerim :) Emeğiniz, güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler :)

İlknur TUNCEL | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Ofis Kursundan çok memnun kaldım. Eğer iyi bir excel öğrenmek kullanmak amacınızsa Kariyerist'ten alın mutlaki. Bilge Hoca bu işi yapan, en iyi şekilde aktaran bir eğitmen. Yolum uzak olduğu halde gelmekten mutluluk duyduğum 40 saatlik çok güzel bir eğitimdi. Herkese teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Eyüp GÜLLÜ | MS OFFİCE UZMANLIĞI KURSU ÖĞRENCİSİ

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Technology Academy’den aldığım Ofis Kursu sayesinde iş hayatında daha başarılı olacağım. İstanbul Fatih semtinden gelip gitmeme rağmen yol uzak olmasına rağmen severek derslere katıldım. Dersler iyi organize edilmiş sistemli. Aksamadan zamanında eğitimim başladı buda çok iyi oldu. Zaten bekleme olmuyor Kariyerist'de bir kişi bile olsa zamanında başlıyor. Burayı tercih etmemim bir sebebi de buydu.Herkese teşekkürler.

Please reload

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler