top of page

WEB  PROGRAMLAMA ve YAZILIM GELİŞTİRME KURSU

Asp.Net ile Uygulamalı Web Programcılığı Kursu

TÜRKİYEDE ART DIRECTORLERİN DENETİMİNDE
PROJE ÜRETİLEN TEK GRAFİK DESIGN EĞİTİMİ

PHP Web Yazılım Kursu, Web Tasarım Kursu ile tamamen entegre ve devamı olan bir eğitimidir. Dolayısıyla daha sonra mutlaka alınması gereken bir branşlaşma eğitimidir. 
Yazı Haber Portal gibi Dinamik web sayfaları ve e-ticaret siteleri yapabilmeniz için php programlama dilini bilmeniz greklidir.Web yazılım eğitimi alarak kariyerinizi
geliştirebilir uluslararası platformlarda iş bulabilir, yurtdışında rahatlıkla kariyer yapabilirsiniz.
Web yazılım kursumuzda PHP ve MySQL yazılım dilleri detaylı olarak anlatılmaktadır.
Uzman eğitmen kadromuz ve geniş kapsamlı web yazılım eğitim içeriğimizle sizlere tüm dünyada geçerli olan yüksek kazançlı bir meslek kazandırıyoruz.

Web yazılım kursuna, web tasarım kursuna katılıp mezun olmuş veya hali hazırda web tasarım alanında çalışan, e-ticaret siteleri yapmak/kodlamak isteyen, 
dinamik ve görselliği yüksek web sayfaları/siteleri kodlamak/yapmak isteyen, kendisini web programlama alanında geliştirmekve kariyer kazanmak isteyen herkes katılabilir. 
Ayrıca linke tıklayarakda iş olanakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız... 0216 450 12 16

   " Şimdi Grafik Tasarım Eğitimi Alana, OnLine Web Tasarım Eğitimi veya After Effects Eğitimi Hediye! "

Kariyerist Akademiye başvurduğunuz için teşekkürler! En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Grafik_Tasarım_Kursu_Tavsiye_Ederim.gif
Kariyerist_Akademi_Tavsiye
UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Avatar 85

Öğrenci Çalışmalarını

Görmek için Hemen Tıkla

01

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir.

Kariyerist 3D Max Kursları, uzmanlaşmış bilgi birikimi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, mentorluk görevi üstlenen, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.

Autodesk 3Ds MAX üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme programıdır. Özellikle karakter ve obje modelleme, render işlevselliği ile oluşan animasyon ve gerçekçi özellikleri sayısız yüksek profilli 3D oyunların üretilmesinde kullanılır. 3Ds Max’in aydınlatma dinamikleri ve diğer özel efektler özellikle obje modelleme, oyun ve video üretimi için tasarlanmıştır.

03

Bu bir başlıktır. Kendi metninizi eklemek için tıklayın.

02

Bu bir başlıktır. Kendi metninizi eklemek için tıklayın.

04

Bu çok uzun bir başlıktır. Düzenlemek ve kendi metninizi eklemek için tıklayın.

bottom of page