top of page

PROJE BAZLI UYGULAMALI

En iyi Müfredat, 

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

MİMARİ PLUS EĞİTİMİ

Akademisyenlerce Hazırlanan Nitelikli Eğitim Müfredatı Sadece Kariyerist’te   

Mimari Eğitim Kursu Üniversite Düzeyinde Bir Eğitim Programıdır.

"Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Müfredatı" ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu Akademik Programıyla bu alanda kendini geliştirmeyi ve meslek edinmeyi amaçlayan katılımcıları için sektörün en iyi ve en güncel meslek edindirme programını hazırlamıştır.

 

En Çok Kazandıran Meslekler Sadece Kariyerist’te   

Kariyerist İç Mimarlık Kursu’nda geleceğin en kazançlı ve geçerli mesleğini öğrenmeye başlayın. “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Modeli” ile teoriden çok pratiğe öncelik veren Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim kalitesini mükemmelleştirmeyi amaçlayarak, yılların bilgi ve deneyimine sahip Akademisyenlerce hazırlanan nitelikli eğitim müfredatı ile katılımcıya Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktadır.

 

Geleceğin Okulu ile Geleceğini Değiştir !   

Eğer iş, oyun ve yaşam için heyecan verici ortamlar tasarlamak istiyorsanız size güzel, sürdürülebilir, fonksiyonel güvenli mekanlar tasarlamayı öğreneceğiniz iç mimarlık ve dekorasyon kursunu öneririz. Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu Sertifika Programı sektörün ihtiyacı olan profesyoneller yetiştirmek için hazırlanmıştır. Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Kursu / Sertifika Programı tasarım teorisi ve tarihi ile stüdyo derslerini birleştiren kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Katılımcılar iyi tasarımlar oluşturmak için değerli kaynaklara ulaşma olanağına kavuşurlar. Program mimarlık ve tasarım anlayışımızı zenginleştirerek, güçlü bir portfolyo oluşturmamıza olanak verecektir. 

 

Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı eğitim materyalleri Kariyerist Akademisyenlerince hazırlanmış, bol konu anlatımlı, zengin içerikli, örnek uygulamalarla "proje bazlı uygulamalı eğitim modeli"ne uygun, müfredatı birebir izleyen eşsiz yayınlarla desteklenmektedir. Kariyerist Akademik Programına katılan tüm öğrenciler Kariyerist İş ve Staj Programı grantörlüğünde hizmetten öncelikli yararlanma hakkına sahiptirler.
 

Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı sonunda katılımcı gerekli sertifikasyonları aldıktan sonra rehberlik hizmetlerince öğrenci koçluğuna dahil edilir. Yoğun kişisel gelişim eğitimleri, workshop seminer döneminin ardından Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi STAJ ve İŞ Yerleştirme Programının garantörlüğünde hizmetten öncelikli olarak yararlanırlar.

Geleceğin Okulu ile Avantaj Sende !   

Güçlü bir odaklanma ile stüdyo ve tasarım uygulama çalışmalarına yepyeni tasarım fikirleri katabileceksiniz. Mimari ve inşaat derslerini tamamlayıcı stüdyo çalışmalarından ilerleterek, katılımcı karmaşık iç mekanları, yapısal özelliklere uygun ve güvenilir formlarda tasarlaya bileceklerdir. Uzay yapı desen ve mobilya kavramlarının mesleki önemini keşfederek, insanların keyif alacağı ortak mekanlar, etkileşimli dizaynlar veya yepyeni iç dekor stilleri oluşturmayı öğrenecekler. Var olan projelere yönelik çözümler geliştirecek olan katılımcı stüdyo projeleri üretecek(dans stüdyoları, alışveriş merkezleri, ev, büro, sinema, lokanta) ve böylece mevcut alanlarda yapı ve çevre incelemesi yapma fırsatı yakalayacaklar ve eğitim boyunca katılımcı 2D kavramlar ile 3D kurulumu öğrenerek tasarım ve uygulamayı maksimum geliştirmiş olacaklardır.


 

Sektörün En Güçlü Akademik Eğitimi !   

DÖNEM I
MS Office Eğitimi (Word, Powerpoint,Excel) 15 saat
Temel Sanat Eğitimi (Renk Bilgisi Işık, Nokta, Çizgi, Leke, Doku, Perspektif, 
Resimde Kompozisyon Uygulama çalışmaları, Renk, Perspectif, Çizim Teknikleri)

Teknik Resim ve Renk Torisi (geometri, ölçü, plan, uzay geometri) 
Yapı Bilgisi ve Malzemeler-I 
Endüstriyel Ürün Mobilya Tasarımları 
AutoCAD ve Teknik çizim 1 ve 2
3Ds Max ve Modelleme 
Adobe Photoshop ile Proje Çizimi ve Boyama Teknikleri
Flomasterle proje boyama teknikleri ve sunum Mimari Proje (elde proje çizimi) 
 
DÖNEM II
2 Boyutlu Çizim İllustrator Eğitimi
3D Max ve Modelleme İleri Seviye-2
Yapı bilgisi ve malzemeler-2 
Döşeme ve Demirbaşlar Tasarlama 
Banyo Tasarımı 
Mutfak Tasarımı 
Aydınlatma Tasarım Temelleri 
Şehir Mobilyası Tasarımları 
Revit Architecture Eğitimi
Cinema 4D İleri Seviye Mekan Modelleme ve Animasyon Ekleme

DÖNEM III
Kişisel Performans ve Zaman Yönetimi 
Etkin İletişim Teknikleri
Mülakat Koçluğu ve Cv Hazırlama 

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı kapsamlı, kaliteli içeriğiyle, bilişim sektörünün ihtiyacı olan uzman açığını kapatacak tam zamanlı bir sertifika programıdır. Bilişim sektörünün aranan, tercih edilen uzmanları olmak için akademik eğitim programlarımızı mutlaka inceleyiniz.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı ileri teknoloji yazılımlar kullanarak, sektörün tercih edeceği, yetişmiş ve yetkin uzmanlar yetiştirmektedir.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programları sektördeki tek ve ilk en kapsamlı, en kaliteli eğitim programıdır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, uzman eğitmen kadrosunu sektörün içinden profesyonellerden seçer.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, Kariyerist Bilgi Teknolojileri yayıncılık tarafından üretilmiş, eğitim müfredatını destekleyen, bol konu anlatımlı ve örnek uygulamalarla zenginleştirilen, benzersiz eğitim yayınlarıyla desteklenir. (program kitapları sadece Kariyerist Bilgi Teknolojileri’de )

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında uygulanan pratik öğrenme modeliyle katılımcısına, tüm eğitimi boyunca, deneyime dayanan, yorumlamayı geliştiren eğitim yaklaşımıyla proje üretmesini sağlar. Projeler staj döneminde profesyonel çalışmalarla zenginleşerek, profesyonel portföy halini alır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri akademik eğitim programına katılan tüm öğrencilerine sürdürülebilir gelişim için sınırsız etüt ve temel sanat dersi imkanı sunar.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri mezunlarının İş hayatına atılırken, rakiplerinden daha önde olmaları için, pek çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerle donanımlı yetkin, öz güveni tam gençleri iş hayatına kazandırmayı amaçlar.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Tüm akademik eğitim programlarında mesleki yeterlilik için İngilizce  derslerini müfredatına dahil etmiştir.

 • Katılımcı Akademik Eğitim Programının ardından, Kariyerist Bilgi Teknolojileri "staj ve işe yerleştirme programı"nın garantörlüğünde kariyer merkezimizce bir işe yerleştirilir.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında tüm öğrenciler, eğitimleri boyunca çeşitli ölçme değerlendirme sınavlarına tabi tutulurlar. Uygulanan sınavlar ve projeler neticesinde edinilen not ortalamaları ile katılımcının mezuniyet notu elde edilir. Mezuniyet notuna göre katılımcı Kariyerist Bilgi Teknolojileri Başarı Sertifikası ya da Kariyerist Bilgi Teknolojileri Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanır.

 • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Öğrencileri Uluslararası düzeyde iş olanaklarına sahip olabilecekleri sertifikasyonlara katılma olanağına sahiptirler. Adobe, Microsoft, Autodesk ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ECDL sertifikasyonlarına katılarak kendilerini uluslararası düzeyde kanıtlama olanağına kavuşurlar.

Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı süresi: 300 saattir. 
 

Kariyerist İç Mimarlık ve Dekorasyon Akademik Eğitim Programı tam zamanlı sertifika programı olup, hafta içi sabah, öğle akşam ve hafta sonu sabah, öğle akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar halinde yapılmaktadır.

Kariyerist_Akademi_Tavsiye

Kariyerist Kadıköy Mimari Kursu Eğitim Tarihleri

bottom of page