top of page
Upload

Technology

Academy

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programı

 

Kariyerist İş ve Staj Garantisi Programı Nedir ?


Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programı

 

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programı, işe yerleştirme odaklı eğitim anlayışı çerçevesinde, bilişim sektöründe kariyer yapmayı, teorik bilgisini pratiğe dönüştürmeyi, reel sektörde tecrübe kazanmayı amaçlayan tüm katılımcılarımıza yönelik bir programdır. Staj yapmak isteyen katılımcılara bir tek başvuruyla pek çok firmaya ulaşabilme fırsatı verilerek, iş hayatına bir adım önde başlamaları amaçlanmaktadır. Programın hedefi; katılımcıların kariyer hayatlarına doğru başlangıçlar yapmaları, bilgi ve deneyimlerini uygulamalarla arttırmaları, deneyimlerini artırarak gelecekteki mesleklerinde isabetli tercihler yapmalarını ve kendilerini geliştirebilmeleridir. Kariyerist katılımcılarının sonuç odaklı eğitim alarak meslek sahibi olmalarını ve geleceklerini güvence altına almayı hedeflemektedir. Tüm eğitim süreçlerini bu vizyon ile oluşturan kariyerist kalıcı fayda ve değer yaratan eğitimler tasarlar.

 

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programına Nasıl Katılabilirsiniz?

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programına katılmayı isteyen öğrencilerimiz, eğitimlerinin ardından mezuniyet puanlarıyla Kariyer - Rehberlik Departmanımıza başvuruda bulundukları takdirde firmamız bünyesinde yer alan uygun departmanlara ya da stajyer talebi olan kuruluşların insan kaynakları departmanlarına yönlendirilerek staj hayatına başlamaları sağlanır.

 

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programının Aşamaları Nelerdir?

Kariyerist İnsan Kaynakları "Kariyer - Rehberlik Merkezi"ne yapılan başvurular sertifika notuna göre sıralamaya tabi tutulurlar. Temel amaç, gerçek hak sahibini belirlemek, bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen katılımcıların ne derece istekli olduklarını belirlemek ve doğru tercihler yapmasını sağlayarak doğru işe yerleştirebilmektir. Yapılan başvurular ön değerlendirmeden geçtikten sonra, stajer talebi olan firmaların "insan kaynakları" departmanına iletilir. Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programına katılan öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan staj programıyla beraber, eğitim faaliyetleri, workshop ve rehberlik hizmetleriyle kişisel gelişimlerinin artması sağlanmaktadır. Bu uygulamada amaçlanan, öğrencilerimizin daha fazla mesleki deneyim kazanmaları, çalışma hayatının püf noktalarını kişisel gelişimleriyle birleştirerek staj süresince maksimum fayda sağlamaktır.

 

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programı Neler Kazandırır?

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programının sonunda katılımcılarda, ekip çalışmalarına uyum sağlayabilme, öğrenmeye odaklanma, korkmadan yetki ve sorumluluk alma, mesleki yeterliliklerini ve iletişim yeteneklerini geliştirebilme gibi yetenekler kazanmaları beklenir.  Stajerler çalışanlar gibi yetkilendirilip görev ve sorumluluk alarak çalışmaktadır. İşi yaparak öğrenip deneyim kazanmalarına ve meslek sahibi olmalarına destek sağlamak nihai hedeftir. Katılımcılara  verilen sorumluk ve yetki kendilerinin özgüven kazanmalarını sağlarken, girişimcilik ruhu katılımcıları zorlu çalışma hayatına hazırlamaktadır.
 

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programı ve Coaching Hizmeti ile desteklenen yapısı sayesinde işe yarar çözümler üretebilmekte pek çok katılımcısını iş ve meslek sahibi yapmaktadır.

Kariyerist Tecnology Academy İş ve Staj Programından Akademik Eğitim Programları Katılımcıları öncelikli yararlanmala beraber zorunlu staj ile 1 aylık deneyim kazanmalarını koşulsuz gerçekleştirebilmektedir.


Daha detaylı bilgi için Eğitim Danışmanlarımız ve Eğitim Koçlarımız ile irtibata geçmenizi rica ederiz .

Kariyerist İnsan Kaynakları


Geleceğin Mesleklerine, Birlikte Hazırlanalım !


Kariyerist Technology Academy  katılımcıları için bir insan kaynakları departmanı kurmuştur. Bu departman eğitimin başarı ile tamamlayan ve üstün başarı belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimiz için iş ve staj imkanı yaratmaya çalışmaktadır. Birçok firma ile (gerek personel yerleştiren gerekse istihdam eden) çalışmalarımız bulunmaktadır. Öncelikli hedefimiz eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin kariyerlerine katkıda bulunmaktır.  

Ayrıca şirketimiz bünyesinde değer yaratan iş süreçlerinde görev almak isteyenler aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata  geçebilirler.

bottom of page