top of page

20 yıllık Eğitim tecrübemizle bugüne kadar gurur kaynağımız olan 90 binin üzerinde mezunumuzla meslek eğitimlerinde liderliğimizi sürekli inovasyon arge ve gelişim ile sürdürmekteyiz. En uzun eğitim saatleri ile nitelikli ve kalıcı eğitimin adresi olan Kariyerist toplumsal gelişime katkı sağlamaktadır ve en çok tercih edilen eğitim kurumu olma özelliğini korumaktadır. En iyi, en güncel, en faydalı eğitimi vermek için çıkılan bu yolda binlerce mezunumuz sektörün önemli yerlerinde görev alarak başarımızı taçlandırmaktadırlar. Yüzlerce kurumsal firmanın hem kurumsal eğitimlerini hem de tasarım ve yazılım projelerini sektörel tecrübemizle profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

 

"Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Modeli ile koşulsuz başarı...

Kariyerist “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim Modeli” ile eğitim metodunu eşsiz kılan ve başarıyı koşulsuz sağlayan uygulamalarla, teorik ve pratik eğitimi birleştirerek tüm katılımcılarımızın bilgilerini ve kritik düşünme, problem çözme becerilerini birleştirmeleri sağlamamayı amaçlamaktadır. Böylelikle Kariyerist Akademi katılımcılarının sektörün en tercih edilen uzmanları arasında yer almaları sağlanır.

Kariyerist’in güçlü akademik kadrosu, sektörün en iyileri...

Kariyerist akademik eğitmen kadrosu, kendi alanında güncel bilgiye sahip, ileri seviye teknoloji bilgisiyle uzmanlaşmış, kendi sektöründe deneyim sahibi, yetkinliğini uluslararası sertifikalarla kanıtlamış profesyonellerden oluşur.

Kariyerist’ Yayınları ve Güncel Eğitim Kitapları, Video Eğitim İçerikleri...

Kariyerist katılımcılarının güncel, işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim mataryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu” gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur.​ Değişen teknolojilerle beraber Kariyerist Akademi yazılı eğitim mataryellerinin yanı sıra katılımcılarımızın öğrenim deneyimlerinin daha da kalıcı olabilmesi için video eğitim desteğini devreye sokmuştur. Böylece her katılımcımız eğitiminin ardından günlük eğitim videoları izleyerek yüzyüze dersde gördüğü konuları tekrarlama şansını yakalar.

bottom of page