UNITY 3D OYUN Eğitimiyle,

3D OYUN ÜRETİCİSİ OL!

Unity ile Hayallerin Ötesine...

Kariyerist Akademiye başvurduğunuz için teşekkürler! En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

TÜRKİYEDE ART DIRECTORLERİN DENETİMİNDE
PROJE ÜRETİLEN TEK GRAFİK DESIGN EĞİTİMİ

Günümüzde 3D Oyun piyasasının en hakim ve hayalleri gerçeğe dönüştüren program Unity 3D ile istediğiniz standartlarda oyun yazmanın mümküm. Bilişim dünyasının kapılarını sonuna kadar açan oyun dünyasının göz bebeği haline gelen kullanıcısına sınırsız destek veren unity 3D ile oynadığınız oyunları kendiniz tasarlamak ve şuana kadar yapılmamış bir oyun projesi geliştirmeye ne dersiniz?

Unity 3D Oyun Programlama / Kursu Kimler Katılabilir?


3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursuna, Oyun tasarlamak, oyun yazmak ve programlamak isteyen herkes katılabilir.
Unity 3D Oyun Programlama / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar


Unity 3D Oyun Programlama eğitimi sonrası alanıcak sertifikayla çok geniş bir çalışma sahasına sahip olacaklardır. Tv Oyun stüdyoları, Reklam Ajansları, Tv Film Ajansları, Eğitim Şirketleri, Oyun Şirketleri, Uluslararası Oyun Üreticisi Firmalar, Freelance alanlarda çalışabilirler.
Unity 3D Oyun Programlama / Kursu Eğitim Konuları


3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursu; Eğitim Konuları Bölüm 1 Unity Giriş, Mobil Lisans Farklılıkları ve Arayüz Elemanları. C# OOP vs Script yapısı, Farklılıkları ve Oyun Geliştirme Mekanikleri. 2D ve 3D Oyun Mekanik Farkları, Geliştirme Yöntemleri Ve İpuçları. Bölüm 2 2D Oyun Geliştirmeye Giriş. Ücretsiz Oyun Grafikleri ve Müzikleri Bulmak ve Kullanmak. Ses animasyonları, Kamera açıları ve Animasyonu. Ücretsiz Oyun Grafikleri ve Müzikleri Bulmak ve Kullanmak. Transform Nesnesi, Component Yapısı ve Örnekler. Fizik materyallerin kullanılması. Temel Vektörler. (Basic Vectors). Kütle, Yerçekimi, Kuvvet, Sürtünme (Mass,Gravity,Force,Friction) ile ilgili uygulamalar. Kullanıcı Girişi, Touch ve Ekran Elemanları Girişi. Klavye, Mouse ve Joystick Bilgilerini İşleme. Bölüm 3 Unity GUI İle Arayüz Oluşturmak ve Touch Input Almak. Tilt, Accelerometer Kullanımı. Arayüz Kontrol ve Giriş Çıkış İşlemleri Karakter Motoru, Karakter Hareketlendirme. Yapay Zekaya Giriş. Yapay Zekaya Giriş ve Düşman Uygulamaları Particle Effect Uygulamaları. Parçacık (Particle) sistemi. Sabit Kuvvet (Constant Force) uygulama. Joints Kemik ve eklem noktaları. Collision Metodları ile Çarpışma ve etki alanı ayarlamaları. Bölüm 4 2D Oyun Projesi. 3D Oyun Geliştirmeye Giriş. 3D Oyun Mekanikleri. Ücretsiz Oyun Modelleri, Müzikleri ve Grafikleri Bulmak ve Kullanmak. 3D Oyun Projesinin Yapısı 3D Koordinat Sistemi ve Hesaplamalar. Arazi (Terrain) Editörü ile sahne oluşturulması ve yer şekilleri dizaynı. Oyun Arayüzü tasarımı sahne ve level geçişleri. 3D Koordinat Sistemi ve Hesaplamalar. 3D Karakter Motoru, Hareketlendirme 3D Legacy Animasyon Kullanımı 3D Mecanim Kullanımı Bölüm 5 3D Yapay Zekaya Giriş 3D Yapay Zekaya Giriş ve Düşman Uygulamaları 3D Particle Effect Uygulamaları PC ve Mobil Oyun programlamada yapı farklılıkları Bölüm 6 3D Oyun Projesi Oyun Paketlenmesi ve Multiplatform (Android, iPhone, Windows Phone) Olarak Dağıtılması. (Mac, Linux, Windows) Olarak Dağıtılması.
3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursu | Eğitim Süresi Nedir ?


3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursu 120 saat olarak yapılır. 3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursunu, hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar halinde yapılır. Eğitimler 45 dakika blok ders, 10 dakika ara verilerek yapılır. Eğitmen projeye bağlı olarak blok ders yapmaktadır. 3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi Kursu Hakkında Hemen Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz .
3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi | Öğretme Garantisi Nedir ?


Kariyerist Akademi’de UNITY 3D eğitimini aldığınızda, eğitiminize %90 devam ettiğiniz takdirde UNITY 3D eğitimini 1 sene içinde yeniden ve tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim sonunda bu ders tekrarı hakkını kullanan öğrenci sayımız yok denecek kadar azdır. Bunun en büyük nedeni öğrencilerimizin eğitim sonrasında doğru yeterliliğe ulaştıklarını düşünmeleridir. Yine de bu haklarını kullanmak isteyen öğrencilerimizin sadece bu isteklerini belirtmeleri, UNITY 3D eğitimini yeniden almaları için yeterlidir
3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi | Kursu Sertifikaları Nelerdir?


3d Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Eğitimi kursunda katılımcılarımız gereken sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar; Kariyerist Akademi Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar. Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir. Uluslararası Sertifikasyon Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak isterseniz, Adobe’nin İngilizce olarak düzenlediği sertifikasyon sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavları başarıyla veren kişiler aşağıdaki unvan ve sertifikaları almaya hak kazanırlar:
Adobe Illustrator ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Photoshop ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Indesign ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Dreamweaver ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Flash ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)

Grafik_Tasarım_Kursu_Tavsiye_Ederim.gif

0 216 450 12 16

Kariyerist_Akademi_Tavsiye
Avatar 85

Öğrenci Çalışmalarını

Görmek için Hemen Tıkla

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN
kariyerist_tasarim_okulu_gif.gif

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Zerrin YÜCE | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademiden aldığım Grafik Tasarım Eğitiminden çok memnun kaldım. Kariyerist’e gelirken sanki ailemin yanına geliyormuşum gibi rahat ettim. Hem eğlenerek hem öğrenerek çok keyifli geçti eğitim. Her şeyi çok ileri seviyede ve iyi öğrendim. Bu eğitim sayesinde grafikerliğin kurdu oldum artık. Kariyerist’de eğitimimin biter bitmez yıllarını bu işe vermiş bir ajansta iş sahibi oldum çalışmaya başladım. 2 yıldır çalışıyorum. Artık evden de işler alıyorum freelance. Kariyerist Akademide burada grafik tasarım kursuna başlayacak ya da burada kurs almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

Zerrin YÜCE Grafik Tasarımcısı

1 / 1

Please reload

Kariyerist 3D Oyun Tasarımı ve Unity Programlama Kursu Eğitim Tarihleri