top of page

Web Tasarım & İnternet Reklacılığı Okulu
 

Akademisyenlerce Hazırlanan Nitelikli Eğitim Müfredatı Sadece Kariyerist’te

Türkiye’de interneti kullanma hızı, geniş bant internet hızını çoktan geçmiş durumda. Çevrimiçi oyunlar, arkadaşlık siteleri, video paylaşım siteleri, haber ağları, yorum sayfaları hepimizin hayatının bir kısmını sanal ortamda yaşamasına neden oluyor. 

 

Pazarlama ve reklam dünyasının sosyal medyanın içinde gitgide artan çalışmalarla yer alması da bu yoğun internet kullanımına dayanmaktadır. Web ve mobil yayıncılıkta uzman iş gücü ihtiyacının giderek artmasına karşılık, yetişmiş web tasarımcısı ve web programcısı oranı oldukça azdır.Firmaların sosyal medyada varlık göstermeleri pazarlama ve tanıtım için zorunluluk halini aldığı günümüzde artık firmalar daha fazla yetkinliğini kanıtlamış, uzman bilgiye sahip web tasarımcılarına ihtiyaç duymaktadırlar.

 

En Çok Kazadıran Meslekler Sadece Kariyerist’te

Kariyerist Web Tasarımı ve İnternet Reklamcılığı Eğitimi Firmaların tanıtım amacı güden tüm çalışmalarını; banner blog, portal, forum, flash site, gibi sayfalarını üretmek isteyen herkesin yararlanacağı yazılım ve tasarım yönetimini bir arada geliştirmek  isteyen herkese yönelik bir eğitimdir.

 

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı ile katılımcı web dünyasında görsel çözümler tasarlayabilir, web ve mobil yayıncılık alanında yazılımsal çözümler üreterek, okuduğunu ve gördüğünü yorumlayabilen, yetkin, web tasarım tekniklerinde uzmanlaşmış profesyoneller olabilmektedirler. Kariyerini Web ve Mobil Yayıncılık alanında ilerletmek isteyen herkes için oluşturulmuş akademik bir eğitim programıdır.

 

 

Geleceğin Okulu ile Geleceğini Değiştir !

Türkiye’nin en yetkin akademisyenlerince hazırlanan Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Programına, Web tasarım ve yazılım tekniklerinde uzmanlaşmak, sektörün arananan profesyonelleri olmak, web yazılım ve programlama konularında yetkinliğini kanıtlamak isteyen herkes katılabilir.

 

Program sektörün web mobil uygulamalarında ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman ihtiyacını kapatarak, kanusunda uzmanlık seviyesine gelmiş, Web Tasarımında ve yazılımında kalıcı çözümler üretebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı sonrasında katılımcılar, bir web sitesini tasarımından yayınlanmasına, yönetilmesinden animasyonuna kadar olan tüm süreçlerini yapabilir hale gelmektedirler.

 

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı sonunda katılımcı gerekli sertifikasyonları aldıktan sonra rehberlik hizmetlerince öğrenci koçluğuna dahil edilir. Yoğun kişisel gelişim eğitimleri, workshop seminer döneminin ardından Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi STAJ ve İŞ yerleştirme Programının garantörlüğünde hizmetten öncelikli olarak yararlanırlar.
 

 

Sektörün En Güçlü Akademik Eğitimi
 

1. Dönem 

MS Office Eğitimi (Word, Powerpoint)

Temel Sanat Eğitimi (Çizim teknikleri ve Illustrasyon)

İnteraktif Pazarlama İlkeleri

Reklam ve İletişim Bilimi

Macromedia Illustrator ve Tasarım İlkeleri

Adobe Photoshop ile Arayüz Tasarımı 1.Dönem

Adobe Flash ile Web Animasyon ve Banner  Tasarımı

Action Script ile Menü, Buton ve Animasyon Uygulamaları

HTML-5’ ye giriş

Adobe Dreamweaver ile Web Sayfası Oluşturma

CSS-3, CSS Türleri Class, ID  

CSS3 ile Görsel Düzenleme 

CSS3 ile Yerleşim 

CSS3 ile Animasyon ve Geçişler 

jQuery ile Temel Animasyon

Responsive Design

Bootstrap

Wordpress

Wordpress İçin Sunucu Seçimi

Yayınlama, Hosting, Database, Web Server, FTP

PROJE UYGULAMA   

 

2. Dönem   

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Uygulamaları (facebook  fbml, twitter vb.) 

Google ile internet reklamcılığı       

Google Adwords Yönetimi

Google Seo Yönetimi

e-bülten hazırlama, mailing ve süreç takibi

Teknik Terim İngilizcesi

 

3. Dönem   

Web Yazılım Uzmanlığı

Asp.Net

SQL

MYSQL

PROJE UYGULAMA

 

Kariyer Destek Eğitimleri 

Kişisel Performans ve Zaman Yönetimi

Etkin İletişim Teknikleri

Mülakat Koçluğu ve Cv Hazırlama

Yaşam Koçluğu Eğitimi    

 

Atölye - Proje Dönemi   

E-ticaret Sitesi Tasarlama & Programlama Dönem Sonu  Proje 

Kişisel Web Sayfası Hazırlama

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı kapsamlı, kaliteli içeriğiyle, bilişim sektörünün ihtiyacı olan uzman açığını kapatacak tam zamanlı bir sertifika programıdır. Bilişim sektörünün aranan, tercih edilen uzmanları olmak için akademik eğitim programlarımızı mutlaka inceleyiniz.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programı ileri teknoloji yazılımlar kullanarak, sektörün tercih edeceği, yetişmiş ve yetkin uzmanlar yetiştirmektedir.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim Programları sektördeki tek ve ilk en kapsamlı, en kaliteli eğitim programıdır.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, uzman eğitmen kadrosunu sektörün içinden profesyonellerden seçer.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademik Eğitim programı, Kariyerist Bilgi Teknolojileri yayıncılık tarafından üretilmiş, eğitim müfredatını destekleyen, bol konu anlatımlı ve örnek uygulamalarla zenginleştirilen, benzersiz eğitim yayınlarıyla desteklenir. (program kitapları sadece Kariyerist Bilgi Teknolojileri’de )


Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında uygulanan pratik öğrenme modeliyle katılımcısına, tüm eğitimi boyunca, deneyime dayanan, yorumlamayı geliştiren eğitim yaklaşımıyla proje üretmesini sağlar. Projeler staj döneminde profesyonel çalışmalarlazenginleşerek, profesyonel portföy halini alır.

Kariyerist Bilgi Teknolojileri akademik eğitim programına katılan tüm öğrencilerine sürdürülebilir gelişim için sınırsız etüt ve temel sanat dersi imkanı sunar.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri mezunlarının İş hayatına atılırken, rakiplerinden daha önde olmaları için, pek çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerle donanımlı yetkin, özgüveni tam gençleri iş hayatına kazandırmayı amaçlar.

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Tüm akademik eğitim programlarında mesleki yeterlilik için İngilizce  derslerini müfredatına dahil etmiştir.
 

Katılımcı Akademik Eğitim Programının ardından, Kariyerist Bilgi Teknolojileri "staj ve işe yerleştirme programı"nın garantörlüğünde kariyer merkezimizce bir işe yerleştirilir.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri tüm akademik eğitim programlarında tüm öğrenciler, eğitimleri boyunca çeşitli ölçme değerlendirme sınavlarına tabi tutulurlar. Uygulanan sınavlar ve projeler neticesinde edinilen not ortalamaları ile katılımcının mezuniyet notu elde edilir. Mezuniyet notuna göre katılımcı Kariyerist Bilgi Teknolojileri Başarı Sertifikası ya da Kariyerist Bilgi Teknolojileri Üstün Başarı Sertifikasıalmaya hak kazanır.
 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Öğrencileri Uluslararası düzeyde iş olanaklarına sahip olabilecekleri sertifikasyonlara katılma olanağına sahiptirler. Adobe, Microsoft, Autodesk ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ECDL sertifikasyonlarına katılarak kendilerini uluslararası düzeyde kanıtlama olanağına kavuşurlar.

Kariyerist Web Tasarım ve Diijital Reklamcılık Akademik Eğitim Programı süresi: 450 saattir. 
 

Web Tasarım ve Diijital Reklamcılık Akademik Eğitim Programı tam zamanlı sertifika programı olup,
hafta içi sabah, öğle akşam ve hafta sonu sabah, öğle akşam saatlerinde 5 er saatlik seanslar halinde yapılmaktadır.

bottom of page