top of page

Profesyonel Olmak İsteyenlerin Tercihi

ÇÜNKÜ EN İYİ,

WEBTASARIMMÜFREDATIKARİYERİSTAKADEMİ'DE

WEB TASARIM KURSU |EĞİTİMİ

İş Potansiyeli Her Geçen Gün Artan Bir Sektör Olan Web Tasarım Dünyası, Yetişmiş Personel İhtiyacını Kariyerist Web Tasarım Kurslarından Karşılıyor. En ayrıcalıklı ve en kaliteli eğitimi veren Kariyerist Web Tasarım Kursunda Üniversite hocalarının denetiminde eğitim verilmektedir.

Kariyerist Akademiye başvurduğunuz için teşekkürler! En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Kariyerist Web Tasarım Kursu Kadıköy Eğitim Tarihleri

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

İpek E. ASLAN / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Daha önce grafik tasarım için gittiğim bir kurumda eğitimin ortasında kursumun saat ve gününün değiştirilmesi ve sonuç olarak eğitimin tamamlanamaması ile ilgili sorun yaşamıştım. Eğitimimim sınıftaki sayı azaldığı için yarıda kesildi. Sınıf açamadılar. Kariyerist’e de bu kaygı ile başvurdum. Yaptığım görüşmede kurumun öncelikle kaliteli eğitim vermeye odaklandığını gördüm. Öğrenciyi sonradan yapılan değişiklikler ya da azalan öğrenci sayısı yüzünden mağdur etmeyecekleri garantisi vermeleri benim için önemliydi. Web Tasarım Kursum bitiiğinde ben halen diğer kurumdaki eğitimimin açılmasını bekliyordum. Bu nedenle Eğitimin kalitesinden ve eğitmenlerimden çok memnun kaldım. Her şey için Teşekkürler...

Serap BALCI / Kariyerist Web Tasarımı ve İnternet Reklamcılığı Akademik Bölüm Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Web Tasarım ve İnternet Reklamcılığı Kursu benim için iş geliştirme anlamında çağı yakalamak adına, şirketime daha güzel yerlerde görmek adına da dijital anlamda sıkı bir eğitim ile gün ışığına çıktı. 

Bu yıl Kariyerist ile büyüdüm olgunlaştım. Sevgili hocam Web Tasarım Kursunda tüm anlatımlarını bizim gözümüzle bizi anlayarak gerçekleştirdi onu tanımaktan mutluluk duyuyorum ve bu hoca kadrosunu oluşturan Eğitim Koordinatörü Nurdan Muradoğlu öğrenciyi anlayacak ve gelişimini doğru yönde ilerletecek bir kadro oluşturmuş. Kendisine teşekkür ediyorum ve diğer tüm eğitimlerimden de memnun ayrılacağıma eminim.

Sevgiler.

Ali KAZAR / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Ben Kariyerist Eğitim Merkezi Web Tasarım Kursu öğrencilerinden biriyim..

Bir yıl önce hevesle başladığım web tasarım ve programlama zamanla benim için bir tutku halini aldı.

Başlangıçta kendi başıma yol almak istedim nasılsa herşey internet sayesinde avcumun içinde olacaktı..

Çok da iyiyim bu konu da diyordum, site dizaynı ve kodlamaları yapabiliyorum sanıyordum ama hiç öyle değilmiş!..

İnternetten kodları alıp gelişi güzel yapıştırarak site yapılmıyormuş! 

Bunu anladığım zaman hemen bir eğitim merkezi aramaya başladım. Eğitim merkezlerinin sitelerine girip verecekleri eğitim hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyordum. Birkaç yerle görüştüm ve bana en uygun gelen Kariyerist Technology Academy Web Tasarım Kursları idi. İlerleyen zamanlarda anlayacaktım tercihimin ne derece doğru olduğunu. 3 ay gibi bir süre web tasarım eğitimi aldım ve aldığım eğitim doğrultusunda şunları söyleyebilirim ki burada eğitim almam bir tesadüf değil şanstı..

 

Web tasarım sürekli yenilenen ve değişen bir alan, eski html yada css kodlarını öğrenmek tam bir vakit kaybı.Burada en son halini öğrendim web tasarım ve programlamanın. Web tasarım dersleri Nurdan Hocam sayesinde daha anlaşılır, html5 ve css3 dersleri ise Mehmet Noyan Hocam sayesinde daha kolay geldi. Onlara teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim. Ayrıca web programlama gibi bi kursa yanlış bilgi birikimiyle gitmeme engel olan ve beni web tasarım kursuna yönlendiren Nurdan Hocam’a ayrıca teşekkür etmek isterim. İlk aşama tamam sırada ikinci aşama olan web programlama var. Bu eğitimi de en güzel şekilde alacağımdan eminim.

İrfan BARUTCU / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım.

Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecekmiyiz gibi.

Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güleryüzlüydü.

Hiçbirşey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı.

Mehmet Noyan Hocamız HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti.

Web Tasarım Kursunda HTML5 formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu.

Şuanda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.

Kısa ve öz olarak hem aldığım Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi,muhabbeti düzgü insanlar tanıdım.

Herşey için teşekkürler KARİYERİST.

Dinçer ASLAN | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Web & Grafik Tasarım Kursu için çok araştırma yaptım. Neredeyse gitmediğim görüşmediğim eğitim kurumu kalmamıştı. Tam vazgeçeceğim noktada Kariyerist Academy ile tanıştım. Daha kapıdan girer girmez sıcacık bir karşılama ve güven hissine kapıldım işte tam benim istediğim bir eğitim kurumu diye ilk dakikalarda kararımı verdim. Yanılmadığımı ilerleyen derslerde fazlasıyla gördüm. Bu kurumda samimiyet, güven, gerçekten öğretme isteği ve sabrı her şey den önce geliyor. Asla ve asla öğrenemeyeceğim korkusu yaşamadan devam edeceğiniz tek kurum Kariyerist Academy.. Başta Nurdan Hocam olmak üzere emeği geçen tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler.

Please reload

bottom of page