Profesyonel Olmak İsteyenlerin Tercihi

ÇÜNKÜ EN İYİ,

WEBTASARIMMÜFREDATIKARİYERİSTAKADEMİ'DE

WEB TASARIM KURSU |EĞİTİMİ

İş Potansiyeli Her Geçen Gün Artan Bir Sektör Olan Web Tasarım Dünyası, Yetişmiş Personel İhtiyacını Kariyerist Web Tasarım Kurslarından Karşılıyor. En ayrıcalıklı ve en kaliteli eğitimi veren Kariyerist Web Tasarım Kursunda Üniversite hocalarının denetiminde eğitim verilmektedir.

Kariyerist Akademiye başvurduğunuz için teşekkürler! En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Kursu / Eğitimi Nedir ?


Web Tasarım Kursları Sektörün Dinamiklerini ve Tasarım Trendlerini Belirlemeye Devam Ediyor. İş Potansiyeli Her Geçen Gün Artan Bir Sektör Olan Web Tasarım Dünyası, Yetişmiş Personel İhtiyacını Kariyerist Web Tasarım Kurslarından Karşılıyor. En ayrıcalıklı ve en kaliteli eğitimi veren Kariyerist Web Tasarım Kursunda Üniversite Hocalarının denetiminde eğitim verilmektedir. Web Tasarım web sitesi üretim ve bakımında kullanılan birçok farklı beceri ve disiplinleri kapsayan geniş bir terimdir. İnternet modern dünyanın sınırlarını yeniden tanımlarken büyük ya da küçük şirketler artık geniş kitlelere ürünlerini ya da hizmetlerini duyurmak için etkin web sayfaları tasarlamak yoluna gidiyorlar. Şirketler için web siteleri son kullanıcıya (müşteri) ulaşmanın en etkin ve verimli yolu.Verimli web sayfaları şirketlerin iş varlıklarını ve satışlarını arttırarak şirketlere yardımcı olur. Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Web Tasarım alanında meslek sahibi olmak isteyen katılımcıları için özel olarak hazırladığı “ Proje Bazlı Uygulamalı Web Tasarım Müfredatı” ile sektörün ihtiyaç duyduğu uzman profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle katılımcı Web Tasarım Kursu’ndan maksimum fayda sağlayabilecek, web grafik tasarım, giriş web yazılım (geliştirme), standart ve özel yazım kodlama, kullanıcı deneyimi tasarımı ve arama motoru optimizasyonu gibi konularda uzmanlaşacaktır.
Web Tasarım Kursu / Eğitimi Kimler İçindir?


Web Tasarımı Kursunda kendini geliştirmek ve iş dünyası için avantaj sağlayacak web siteleri tasarlama konusunda uzmanlaşmak isteyenler Kariyerist Web Tasarım Kursları’na katılabilirler. Ayrıca Kariyerist Web Tasarım Kursu sonrasında, web tasarım programlarına profesyonellik seviyesinde hakim olmak isteyen ve grafik, banner, etkileşim tasarımları, bilgi mimarisi(site haritası) gibi konularda fark yaratmak isteyen herkes katılabilir.
Web Tasarım Kursu / Eğitimi Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar Nelerdir?


Web siteleri küresel arenada genellikle etrafına gizli müşteri çekmek için interactif pazarlama stratejisi olarak kabul edilmektedir.Bu anlamda çok geniş bir çalışma alanına sahip olan web tasarımcılar, reklam ajansları, e-ticaret portalları, interactif medya ajansları, şirketlerin dijital pazarlama departmanları, şirket kurucusu/ ortağı ya da freelance olarak çalışma imkanına sahiptirler.Kariyerist Web Tasarım Kursu’ndan mezun olan katılımcılar firmalarda, Web Tasarım Uzmanı, Web Koordinatörü, Web Arayüz Geliştiricisi, Web Arayüz Tasarımcısı, Flash Tasarımcısı, Web Uygulama Uzmanı, Web yayın Editörü gibi ünvanlarla çalışabilirler.
Web Tasarım Kursu / Eğitim Konuları Nelerdir?


Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim” modelince sürekli proje üreterek eğitimini sürdürür. Adobe İllustrator Kursu; Kariyerist Web Tasarım Eğitimlerin En Üstün Müfredatı ile, Çizim tekniklerini öğrenerek En iyi tasarımları yapacak bakış açısına sahip olacak, renk bilgisi edinerek efektif logolar, amblemler ve ikonlar çizmeyi, butonlar hazırlamayı ayrıntılı öğrenmiş olacaksınız. Adobe Photoshop Kursu; Kariyerist yoğun Photoshop Kursu ile etkin, güçlü web sayfaları tasarlayabileceksiniz. Adobe Photoshop ile fark yaratan kullanıcı dostu arayüzler, canlı web grafikleri tasarlayabileceksiniz. Bannerlar, Sosyal medyada yayınlayabileceğiniz e-afişler tasarlayacaksınız. HTML-5 Kursu; HTML-5 Web sayfaları oluşturmak için kullanılan programlama dilidir. En Yeni Kod Sistemlerini anında eğitim müfredatına dahil eden Kariyerist Web Tasarım Eğitimi sizi bu alanda en Sağlam bilgi ile donatacak, sağlam bir alt yapınızın olmasını sağlayacaktır. HTML-5 Kursunda, Web sayfalarını düzenlemek, metinleri ve görüntüleri biçimlendirmek, diğer web sayfalarına bağlantı kurmak, ses video eklemek gibi temel HTML formları oluşturulur. Jquery Kursu; Jquery Kursunda, jquery kütüphaneleri ile nasıl kolay hızlı ve etkili animasyon hazırlayacağınızı öğrenecek, kolay ve etkileyici slaytlar, foto galeriler, tab menüler yapabileceksiniz. Adobe DreamWeaver ve CSS-3 Kursu; Web siteleri prototiplerini sıfırdan ya da başlangıç sayfalarının oluşturulacağını, metin, içerik, resim ve tabloların nasıl ekleneceğini öğreneceksiniz. Arka planda ise CSS ile kodlama ile siteyi tamamlamayı öğreneceğiniz Kariyerist Web Tasarım Kursları ile Web Tasarım alanında en iyi tasarımcılar arasında yer alacaksınız. En son teknolojilerin ve kod yapılarının öğretildiği Kariyerist Web Tasarım Kurslarında Siz En Profesyonel Eğitimi Alacaksınız.
Web Tasarım Kursu Eğitim Konuları Nelerdir?


HTML-5 KODLAMAYA GİRİŞ HTML Yapısı HTML Tagleri CSS Yapısı CSS Türleri Class, ID Dreamweaver ile HTML ve CSS Düzenleme Sayfa Özellikleri Yazı ve Görsel Ekleme HTML 5 Formlar HTML5 API Desteği
CSS3 ile Görsel Düzenleme CSS3 ile Yerleşim CSS3 ile Animasyon ve Geçişler
Tasarımcılar için JavaScript HTML Formlarda JavaScript Kullanımı Tasarımcılar için jQuery jQuery ile Temel Animasyon Proje Uygulama
Responsive Design Mobil Cihazlar Ekran Çözünürlüğü Viewport Medya Elemanları Fontlar Fluid Grid Tasarım Bootstrap
Wordpress Wordpress İçin Sunucu Seçimi Wordpress Kurulumu (Wamp, Mamp) One Click Installation Yerel Sunucu Üzerine Wordpress Kurulumu Sunucu Üzerinde Wordpress Kurulumu Dreamweaver ile Wordpress İçin Site Tanımlama Wordpress Klasör Yapısını Tanımak ve Dosyaları Yönetmek Temalar Temaları Yönetmek Oluşturulan Tasarımın Wordpress’e Uyarlanması Eklentileri Yönetmek ve Eklemek E-ticaret tema ve Eklentileri ile Çalışmak
Yayınlama Hosting Database Web Server FTP
Web Tasarım Kursu Eğitim Süresi Ne Kadardır ?


Web Tasarım Uzmanlığı Eğitiminin, Eğitim Süresi 120 saattir.Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi, video dersler ve dosyalanmış ödev ve tekrar uygulamaları ile desteklenir.Her Kariyerist öğrencisi günlük dersinin ardından pekiştirme ve ödev derslerini yapar. Böylece eğitimlerle öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaktır. Web Tasarım Uzmanlığı hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır.
Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir?


  • Sektörde en çok kullanılan Web Tasarım Programları olan Adobe Photoshop, Adobe FireWorks, Adobe Dreamweaver, gibi yazılımları yetkin kullanarak, sektörün talep ettiği uzmanlar arasında yer alabilirler.
  • Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, katılımcılarının teknik ve iş becerilerini arttırmak için, proje bazlı uygulamalı eğitim metodunu geliştirmiştir. Böylelikle katılımcı web teknolojileri teknikleriyle tasarım yeteneğini birleştirebilecek, kullanıcı dostu web siteleri, planlama ve sosyal ilişki geliştirme gibi temel iş becerileri ve nitelikleri geliştirecektir.
  • Uygulamalı dersler Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim sistemine uygun olarak, katılımcılar analitik becerilerini arttırmak için gerçek iş uygulamaları (proje) yaparak, yaratıcılığını ve yeteneklerini yansıtan bir portföy sahibi olabilecekler. Aynı zamanda mesleki kavramları ve iş süreçlerini öğrenerek ( breaf nedir, teaser nedir? Deatline nedir?) teknoloji kullanımı ve problem çözme yetenekleri artacaklardır.
  • Kariyerist Katılımcısı ayrıcalıklı eğitim olanaklarına sahiptir. Bunu sağlamak için mezun olan katılımcılarımızın yanında olmaya kararlıyız. Birlikte hareket etmenin ve güçlenmenin farkına varacağımız İŞ & STAJ Garantisi Programıyla, sektörün dinamiklerini artıracak, bilgisini konuşturan, yaptığı işte fark yaratan profesyoneller arasına katacağımız öğrencilerimiz çok kısa sürede yepyeni iş projelerinde görev almaya başlayacaktır.
  • İŞ & STAJ GARANTİSİ Kariyerist katılımcısı her zaman en önde! Kariyerist katılımcısı eğitimlerinin ardından yoğun bir kariyer destek eğitimine tabi tutulur. Eğitim sonunda alınan başarı puanlarına göre kariyerist rehberlik servisince “iş ve staj programı”na dahil edilir. Bu program ile katılımcıların daha fazla mesleki yeterlilik kazanmaları ve kendilerini geliştirebilmeleri amaçlanmaktadır. Katılımcılar eğitim sonunda iş sahibi olabileceklerdir.
  • Kariyerist Yayınları ve Güncel Eğitim Kitapları…Kariyerist katılımcılarının güncel,işe yarar, öz bilgilerle eğitim alabilmesi için tüm basılı ve görsel eğitim metaryellerinin içeriğini tasarlar ve yayımlar. Öğrenmeyi kalıcılaştıran “proje bazlı uygulamalı eğitim metodu” gereğince müfredattan gereksiz bilgi yığınlarını ayıklayarak, güncel, farklı, işe yarar bilgiye odaklı eğitim içeriği üreterek, katılımcılara eğitim hayatları boyunca faydalanabilecekleri eğitim kaynakları oluşturur. Bu felsefeyle hazırlanmış olan Kariyerist Grafik Tasarım kitaplarını yerinde görmenizi tavsiye ederiz!
Web Tasarım Kursu / Eğitim Sertifikaları Nelerdir?


Web Tasarım eğitimi kursunda katılımcılarımız gereken sınavlara katılarak aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanırlar;
Kariyerist Akademi Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar. Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir. Uluslararası Sertifikasyon Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak isterseniz, Adobe’nin İngilizce olarak düzenlediği sertifikasyon sınavlara katılabilirsiniz. Bu sınavları başarıyla veren kişiler aşağıdaki unvan ve sertifikaları almaya hak kazanırlar:
Adobe Illustrator ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Photoshop ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Indesign ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Dreamweaver ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert) Adobe Flash ACA (Adobe Certified Associate), ACE (Adobe Certified Expert)

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

İpek E. ASLAN / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Daha önce grafik tasarım için gittiğim bir kurumda eğitimin ortasında kursumun saat ve gününün değiştirilmesi ve sonuç olarak eğitimin tamamlanamaması ile ilgili sorun yaşamıştım. Eğitimimim sınıftaki sayı azaldığı için yarıda kesildi. Sınıf açamadılar. Kariyerist’e de bu kaygı ile başvurdum. Yaptığım görüşmede kurumun öncelikle kaliteli eğitim vermeye odaklandığını gördüm. Öğrenciyi sonradan yapılan değişiklikler ya da azalan öğrenci sayısı yüzünden mağdur etmeyecekleri garantisi vermeleri benim için önemliydi. Web Tasarım Kursum bitiiğinde ben halen diğer kurumdaki eğitimimin açılmasını bekliyordum. Bu nedenle Eğitimin kalitesinden ve eğitmenlerimden çok memnun kaldım. Her şey için Teşekkürler...

Serap BALCI / Kariyerist Web Tasarımı ve İnternet Reklamcılığı Akademik Bölüm Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Web Tasarım ve İnternet Reklamcılığı Kursu benim için iş geliştirme anlamında çağı yakalamak adına, şirketime daha güzel yerlerde görmek adına da dijital anlamda sıkı bir eğitim ile gün ışığına çıktı. 

Bu yıl Kariyerist ile büyüdüm olgunlaştım. Sevgili hocam Web Tasarım Kursunda tüm anlatımlarını bizim gözümüzle bizi anlayarak gerçekleştirdi onu tanımaktan mutluluk duyuyorum ve bu hoca kadrosunu oluşturan Eğitim Koordinatörü Nurdan Muradoğlu öğrenciyi anlayacak ve gelişimini doğru yönde ilerletecek bir kadro oluşturmuş. Kendisine teşekkür ediyorum ve diğer tüm eğitimlerimden de memnun ayrılacağıma eminim.

Sevgiler.

Ali KAZAR / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Ben Kariyerist Eğitim Merkezi Web Tasarım Kursu öğrencilerinden biriyim..

Bir yıl önce hevesle başladığım web tasarım ve programlama zamanla benim için bir tutku halini aldı.

Başlangıçta kendi başıma yol almak istedim nasılsa herşey internet sayesinde avcumun içinde olacaktı..

Çok da iyiyim bu konu da diyordum, site dizaynı ve kodlamaları yapabiliyorum sanıyordum ama hiç öyle değilmiş!..

İnternetten kodları alıp gelişi güzel yapıştırarak site yapılmıyormuş! 

Bunu anladığım zaman hemen bir eğitim merkezi aramaya başladım. Eğitim merkezlerinin sitelerine girip verecekleri eğitim hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyordum. Birkaç yerle görüştüm ve bana en uygun gelen Kariyerist Technology Academy Web Tasarım Kursları idi. İlerleyen zamanlarda anlayacaktım tercihimin ne derece doğru olduğunu. 3 ay gibi bir süre web tasarım eğitimi aldım ve aldığım eğitim doğrultusunda şunları söyleyebilirim ki burada eğitim almam bir tesadüf değil şanstı..

 

Web tasarım sürekli yenilenen ve değişen bir alan, eski html yada css kodlarını öğrenmek tam bir vakit kaybı.Burada en son halini öğrendim web tasarım ve programlamanın. Web tasarım dersleri Nurdan Hocam sayesinde daha anlaşılır, html5 ve css3 dersleri ise Mehmet Noyan Hocam sayesinde daha kolay geldi. Onlara teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim. Ayrıca web programlama gibi bi kursa yanlış bilgi birikimiyle gitmeme engel olan ve beni web tasarım kursuna yönlendiren Nurdan Hocam’a ayrıca teşekkür etmek isterim. İlk aşama tamam sırada ikinci aşama olan web programlama var. Bu eğitimi de en güzel şekilde alacağımdan eminim.

İrfan BARUTCU / Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım.

Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecekmiyiz gibi.

Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güleryüzlüydü.

Hiçbirşey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı.

Mehmet Noyan Hocamız HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti.

Web Tasarım Kursunda HTML5 formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu.

Şuanda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.

Kısa ve öz olarak hem aldığım Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi,muhabbeti düzgü insanlar tanıdım.

Herşey için teşekkürler KARİYERİST.

Dinçer ASLAN | Kariyerist Grafik ve Web Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Web & Grafik Tasarım Kursu için çok araştırma yaptım. Neredeyse gitmediğim görüşmediğim eğitim kurumu kalmamıştı. Tam vazgeçeceğim noktada Kariyerist Academy ile tanıştım. Daha kapıdan girer girmez sıcacık bir karşılama ve güven hissine kapıldım işte tam benim istediğim bir eğitim kurumu diye ilk dakikalarda kararımı verdim. Yanılmadığımı ilerleyen derslerde fazlasıyla gördüm. Bu kurumda samimiyet, güven, gerçekten öğretme isteği ve sabrı her şey den önce geliyor. Asla ve asla öğrenemeyeceğim korkusu yaşamadan devam edeceğiniz tek kurum Kariyerist Academy.. Başta Nurdan Hocam olmak üzere emeği geçen tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler.

Please reload

Kariyerist Web Tasarım Kursu Kadıköy Eğitim Tarihleri