HIZLI ve PRATİK

PROJE BAZLI UYGULAMALI

MİMARİ PROJELERLE 

KALICI ÖĞRENME MERKEZİ

3Ds MAX MODELLEME EĞİTİMİ
3D MAX KURSU, 20 SAAT PHOTOSHOP HEDİYE

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir.

 

 

 

3Ds Max Eğitimi / Kursu Nedir?

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir.

 

Kariyerist 3D Max Kursları, uzmanlaşmış bilgi birikimi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, mentorluk görevi üstlenen, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.

 

Autodesk 3Ds MAX üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme programıdır. Özellikle karakter ve obje modelleme, render işlevselliği ile oluşan animasyon ve gerçekçi özellikleri sayısız yüksek profilli 3D oyunların üretilmesinde kullanılır. 3Ds Max’in aydınlatma dinamikleri ve diğer özel efektler özellikle obje modelleme, oyun ve video üretimi için tasarlanmıştır.

 

3Ds Max Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?

3Ds MAX güçlü kaplama özellikleri, hızlandırılmış iş akışları ve diğer yazılımlarla daha uyumlu çalışma özellikleriyle, kullanıcının hayal gücünün ötesine geçerek, kendi yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyenler içindir. Yaratıcı araç setleri, zengin ve güçlü efect özellikleriyle mesleki yeterliliklerini artırmayı hedefleyen bireyler 3Ds MAX Kursu Eğitimine katılabilirler.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.

3Ds MAX Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller 3D Max Kursu’na katılabilirler. Reklam ajanslarında, peysaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Süresi Ne Kadardır ?

3D MAX Uzmanlığı Kursu Eğitim Süresi 60 saat olarak yapılır.
3D MAX Uzmanlığı Kursu, ilk 50+(10 saatvideo eğitimi) ücretli normal eğitim süresidir.

3D MAX Uzmanlığı Kursu, 20 saat Yüzyüze Photoshop Eğitimi Ücretsiz Hediyesidir.

3D MAX Uzmanlığı Kursu, hafta İçi sabah, öğle, akşam 4’er, hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik blok seanslar halinde yapılır.(her ders saati 45 dakikadır)

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?

Proje Bazlı Uygulamalı Kalıcı Öğrenme Autodesk 3D Max Uzmanlığı Eğitimi
3DS Max ile Modelleme

3DS Max’e Giriş, Ekranlar, Koordinat Düzlemi

Temel Obje Yaratım Teknikleri

Standard ve Extended Primitive Objeler

Compound Objeler

Transform Araçları

Ekran Denetimi Araçları

Modifier’ların Kullanımı

2D Şekillerin Kullanımı

2D Şekillerden 3D Objeler Üretilmesi

Duvar, Kapı, Pencere, Merdiven, Korkuluk Parametrik Objelerinin Kullanımı

Patch Modelleme Teknikleri

Polygon Modelleme Teknikleri

Blueprint Modelleme Teknikleri

Surface Modelleme Teknikleri

UVW Modifier ile Obje Koordinatlarının Düzenlenmesi

V-Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render (20 Saat)

V-Ray Malzeme Kütüphanesinin Kullanımı

V-Ray ile Özelleştirilmiş Malzeme Üretimi

V-Ray ile İç & Dış Mekan Işıklandırma Teknikleri

Temel Kamera Teknikleri ve V-Ray Kamera Ayarları

V-Ray ile İç & Dış Mekan Render Teknikleri
Bitirme Projesi

Photoshop ile Resim Düzenleme Teknikleri

(20 Saat Hediye Eğitim)Sadece Kampanya Dahili Dönemler İçin Geçerlidir

Photoshop Hakkında Genel İşletim Bilgisi

Seçim Araçlarının Katmanların Kullanımı ve Katman Stilleri

V-Ray Malzemelerinde Kullanılacak Kaplamaların Hazırlanması

Render’lar Üzerinde Post-Prodüksiyon Teknikleri: İnsan, Bitki ve Araçlar vb. Figürlerin Eklenmesi

Renk, Ton ve Kontrast Düzenlemeleri

AutoCAD Projeleri Tefriş Renklendirme Teknikleri

Mimari Proje Sunum Dosyası Kapak ve iç Tasarımı Yapmak ve Baskıya Verme Uygulaması

 

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Sertifikalar Nelerdir ?

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Sertifikasyonu

Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.

Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri ​için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.

 

Uluslararası Sertifikasyon

Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isterseniz, Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz:

Autodesk AutoCAD 2015 Certified Professional

Autodesk 3DS Max 2015 Design Certified Professional

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler 

Yağmur Demirok | İç Mimar / Mimar

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

25-10-2019 Kariyerist Akademiden aldığım 3ds Max eğitiminden çok memnun kaldım. Bana verilen katkılardan ve aldığım kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim. Eğitim sırasında ve eğitim sonrasında her türlü desteği veren elini üzerimizden çekmeyen hocalarımıza ayrıca çok teşekkür ederim. Eğitim sonrası hemen işe girdim. Bunda buradan aldığım detaylı eğitimin büyük katkısı var. Arkadaşım başka kursa gitti kıyasladığımızda benim öğrendiğim onun iki katı çıktı. Arkadaşım detaylara hakim değilken ben hakimim. Bu nedenle de herkese kesinlikle 3d max kursunu  tavsiye ederim. ve bu iyi hizmetten dolayı minnettarım bu kuruma.

Özlem S. ÖRSEL | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

09-07-2019 Kariyerist Akademi'yi internetten 3D Max kursu araştırırken buldum. Açıkcası buraya gelmeden önce eğitim konusunda endişelerim vardı. Fakat bu endişelerimin boşa çıktığını gördüm. Hocamız sayesinde gerçekten mükemmel işler çıkarıyorum. Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim. Eğitimi olsun, ortamı olsun beklediğimin üstünde. Kariyerist Akademi ailesine teşekkür ederim.

Özlem S. ÖRSEL

Şeyma Nur Demir | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

11-01-2019 Kariyerist Akademi'yi internetten 3D Max kursu araştırırken buldum. İlk görüşmeye geldiğim anda sıcak ve samimi bir ortamda karşılaşmak beni rahatlattı. Çünkü beni karşılayacak olan ortam hakkında hiçbir fikrim yoktu. Burada mükemmel bir sınıf ortamı yakaladık, hocamız ile kendisi 3d Max konusunda uzman, öğrencisini anlayan tanıyan ve öğreten bir karakter. Burada geçirdiğim süreç için Kariyerist çalışanlarına, hocamıza ve birbirinden güzel arkadaşlarıma teşekkür ederim.

3D Max hızlı ve hemen öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.

Mehmet Seyfi Kefeli | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​11-09-2018 Kariyerist Acedemy ailesine katıldığımdan itibaren; gerek çalışanların güler yüzü ve gerek sıcak karşılamaları ölçüsünde değerli bilgileri bana ve benim gibi değerli öğrencilerine aktara bilmelerinden oldukça memnun kaldım. Başta Nurdan Hanım ve değerli hocam Volkan Bey'e çok teşekkür ederim. 

Gelecekteki katılımcılara şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla

N. Nazlı DURAK | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Acedemy ailesine çok teşekkür ederim. Hocamızın bıkmadan usanmadan sabırla ders anlatımı sayesinde, ne kadar zorlanacağım düşünsem de kolaylıkla 3d max kursunu tamamladık başardık. Hocaların aile ortamını aratmadan, gösterdiği sıcaklıkla eğlenceli bir şekilde 3d max kursumuz bitti. Bu kadar alışmışken eğitimin bitmesinden dolayı veda edeceğim için üzülsem de, her zaman yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyorum. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Kariyerist Academy’ye gelip doğru bir tercih yaptığım için mutluyum.

Murat AYDIN /Makina Mühendisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Öncelikle, Kariyerist 3D Max Eğitimini tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Eğitimini aldığım 3DMax Kursunun faydalarını en kısa zamanda etkilerini ve olumlu getirilerini gördüğümden ötürü kendimi mutlu hissediyorum. Hocamız Volkan Hoca başta olmak üzere Kariyerist Eğitim Kurumu ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. 

Tuğçem Öğüt / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Her şey için teşekkür ederim Hocam. Yakın zamanda da photoshop kursuna gelip bilgi dağarcığıma bir yenisini eklicem inşallah J)))..iyiki sizleri tanımışım. 3D Max eğitimini gözümde çok büyütüyordum ama 3 ay gibi bir zamanda iş yerimde harikalar yapar hale geldim sayenizde. Herşey için ilginize alakanıza sonsuz teşekkürler.

Mehmethan Demirkale / Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Hafta içi aldığım 3d max eğitiminden çok memnun kaldım.

Sınıftaki ciddi ortam ve öğretmenin öğrencileriyle özel ilgilenmesi benim en çok memnun olduğum konudur. Hocamızın ilgili olması sayesinde özel ders kıvamında bir ders işlenmesinden ayrıca memnunum. 3D max kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.

DUYGU AKBULUT /Peyzaj Mimarı | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Hocamın ilgisinden çok memnunum. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Çok soru sormama rağmen sabırla cevaplıyor. Hakkını helal etsin. Kariyeristten aldığım 3d max eğitiminden memnunum. Herşey için teşeşkkürler.

Celal YALAVAÇ /İç Mimarlık Ofisi Sahibi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Dışarıya yaptırdığımız 3D Max projelerini hocamız sayesinde kendimiz yapıyoruz artık. Özellikle dış cephe ve kaplama VRAY konularında gösterdiği püf noktaları hayat kurtardı. Çok teşekkür ederim Kariyeriste böyle bir eğitim verdiği için.

Elif YALÇINDAĞ /Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Eğitim Kurumunu internette araştırırken buldum. Önce tereddütlerim vardı iyi bir eğitim alabilecek miyim diye. Ama dersler başladığında hocamı da tanıyınca şüphelerim yok oldu. Çok güzel anlatımı ve ilgisi sayesinde 3D max programını tam anlamıyla öğrendim. Projelerimi okulda sunabiliyorum ve notlarıma da yansıdı. Teşekkür ederim.

Dilruba OVACI /Okan üniv. Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Eğitim gayet iyi gitti. Sınıfların az kişi oluşu hocamızın bizimle çok daha fazla ilgilenebilmesini sağlıyor. Özel ders gibi son derece akıcı anlatımı ilgisi ile rahatca öğrendim.  çok çok teşekkür ederim. 3D Max Eğitimiyle ilgili eğitimimi tamamladım.

Ömür Fatih EKŞİOĞLU /Yüksek Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

3Ds Max dersini daha önce özel ders alarak öğrenmiştim. Bazı eksiklerimi tamamlamak için 3d max kursuna geldim. Hocam birebir ilgilendi. Detaylı anlatımından çok memnunum. Çok daha iyi öğrendim. Bu 3d max kursunu bütün mimarlara tavsiye ediyorum.

Derya Aksüz /İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Ben daha önce bu eğitimi başka bir kurumdan aldım yaklaşık 5 yıl önce kadar. Fakat unutmuştum. Volkan hocamla her şeyi öğrendim. Hocam bana en ayrıntısına kadar detaylı öğretti. Kariyeristte zamanında ve düzenli 3D Max eğitimi aldım için teşekkür ederim.

Betül Dilsiz /İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

3D Max modelleme kısmını kendi çapımda ve okulda aldığım yüzelsel eğitimle kendi kendime boxlardan modelleme yaptığımı sanıyordum. Işık temel konular Vray diyince işlerim son derece kötü oluyordu. Hocam özellikle VRAY konusunda çok güzel eğitim verdi. Hepsi gayet başarılı bilmediğim o kadar çok şey varmış ki hepsini öğrendim. Projelerimi istediğim gibi yapabiliyorum. Hocama Kariyerist Eğitim Kurumuna çok çok teşekkür ederim. Bu kursa iyi ki gelmişim sağolun :)

Mahir Turhan / Yönetici | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Yaklaşık 3 ay süren 3D Max eğitimim süresince gerek kurs yöneticimiz, gerekse 3d max kursunu aldığımız Volkan hocamızın gösterdiği yakınlık, ilgi, bilgi aktarımı gibi konularda bize gösterdikleri başarılı aktarım/eğitim için çok teşekkür ederim.

Reyhan ÜÇGÜL / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Yaklaşık 3 ay süren 3D Max eğitimim süresince gerek kurs yöneticimiz, gerekse 3d max kursunu aldığımız Volkan hocamızın gösterdiği yakınlık, ilgi, bilgi aktarımı gibi konularda bize gösterdikleri başarılı aktarım/eğitim için çok teşekkür ederim.

Filiz AYDIN / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

04-04-2016 tarihinde başladığım 3d Max Studio kursundan son derece memnun kaldım. Volkan hocanın öğrencilerle tek tek ilgilenmesi, sorularına içtenlikle yardımcı olması, öğrenme sürecini hızlandırdı. Bütün Kariyerist çalışanlarına samimi ve iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 

Duygu TOPAL / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

04.04.2016 tarihinde Kariyerist Akademi Kurumunda başlamış olduğum 3D Max dersinden, çok memnun kaldım. Volkan Hocamızın dersleri akıcı ve sadece gerekli komutları vererek kafamızı karıştırmadan anlatması öğrenmemizi kolaylaştırdı. Sadece tek bir mekan tasarımı değil pek çok mekan tasarımı yaptırması komutlara daha iyi hakim olmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. 

Pelin ÖZCAN / Tasarım Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

20-02-2017/ 16-03-2017 Tarihleri arasında aldığım 3D Max dersinde Volkan hocamızın verdiği Eğitim’den son derece memnun kaldım kendisi derste çok ilgili ve öğrenmemiz konusunda çok duyarlı anlamadığımız konuların üzerinde tekrar tekrar durarak daha kapsamlı bir şekilde öğrenmemiz için çabaladı :) Volkan hocamız bir harika kendisini çok seviyoruz  <3

Melis ÇAKIR / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Sevgili Kariyerist ;

Sizi internet üzerinden bulup gelmiştim. ilk geldiğimde tedirgindim. gününden itibaren hocamız sayesinde tedirginliğim geçti. sınıfta geç algılayan ve hızlı algılayan gruplarımız vardı. Fakat volkan hocamız sınıfın dengesini çok güzel ayarlıyorduk. ve istediğimiz kadar soru sorabiliyorduk ve ne istiyorsanız tatlı dille size yardım ediyordu.

Herşey için teşekkür ederim özelikle volkan hocaya... iç mimar Melis Çakır. 

Özge YALÇIN / İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist’i internetten bularak gelmiştim. Daha önce 3D max hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamızın ilgisi, motivasyonu gerçekten beni kendime inandırdı. Konulara hakimiyeti, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmesi, aklıma takılan her soruya cevap bulması, tamamen öğrenci odaklı yaklaşımı bu programı bu sürede öğrenmemi sağladı. Benim için Kariyerist gerçekten doğru seçimdi. Tüm çalışanların desteği için tekrar teşekkür ederim. Bana Kalırsa bu platformdaki en iyi kursa ve öğretmene rastladım. Tüm Kariyerist Akademi ailesinin ve Hocamızın ilgisine desteğine bilgisine teşekkür ederim!!

Hazen ALTINDEĞER / İç Mimari Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist 3Ds Max Eğitimi Sonrası Çağın Ofis Mobilyalarında Interior Architect Olarak Çalışmaktadır.

Sevgili Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi ailesi ve Volkan hocamız; Yaklaşık bir buçuk ay süren 3D Max Eğitimini en verimli şekilde ders işlenerek aldığıma inanıyorum. Hocamızın derslerdeki ilgisi, desteği için teşekkür ederim. 

Please reload

Kariyerist Kadıköy 3D Max Kursu Eğitim Tarihleri

  • Gri Heyecan Simge
  • Gri Instagram Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri YouTube Simgesi
  • Gri Google+ Simge
  • Gri LinkedIn Simge

Fırsatları kaçırma!

İş Ortaklarımız

Eğitim Garantisi

Başarı Hikayeleri

Hizmetlerimiz

 Copyright © 2019 by Kariyerist Technology Academy.