top of page

Hızlı ve Pratik
PROJE BAZLI UYGULAMALI

MİMARİPROJELERLEKALICIÖĞRENMEMERKEZİ

3Ds MAX MODELLEME V-RAY KURSU

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir. 
 3DS MAX EĞİTİM PROGRAMLARI
Autodesk 3Ds Max Modelleme Kursu,
Autodesk 3Ds Max V-RAY Kursu,
CORONA RENDER İLE RENDER ALMA DETAYLARI

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

3Ds Max ve İleri Düzey Vray Kursu
3Ds Max Eğitimi / Kursu Nedir?
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir.
 
Kariyerist 3D Max Kursları, uzmanlaşmış bilgi birikimi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, mentorluk görevi üstlenen, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.
 
Autodesk 3Ds MAX üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme programıdır. Özellikle karakter ve obje modelleme, render işlevselliği ile oluşan animasyon ve gerçekçi özellikleri sayısız yüksek profilli 3D oyunların üretilmesinde kullanılır. 3Ds Max’in aydınlatma dinamikleri ve diğer özel efektler özellikle obje modelleme, oyun ve video üretimi için tasarlanmıştır.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?
3Ds MAX güçlü kaplama özellikleri, hızlandırılmış iş akışları ve diğer yazılımlarla daha uyumlu çalışma özellikleriyle, kullanıcının hayal gücünün ötesine geçerek, kendi yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyenler içindir. Yaratıcı araç setleri, zengin ve güçlü efect özellikleriyle mesleki yeterliliklerini artırmayı hedefleyen bireyler 3Ds MAX Kursu Eğitimine katılabilirler.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.
3Ds MAX Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller 3D Max Kursu’na katılabilirler. Reklam ajanslarında, peysaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Süresi Ne Kadardır ?
EN UZUN EĞİTİM SÜRESİ İLE TOPLAM EĞİTİM SÜRESİ 6 HAFTADIR
3D MAX Uzmanlığı Kursu Eğitim Süresi 6 hafta olarak yapılır. 3D MAX Uzmanlığı Kursu, ilk 6 hafta ücretli normal eğitim süresidir.
3D MAX Uzmanlığı Kursu, hafta İçi sabah, öğle, akşam 4’er, hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik blok seanslar halinde yapılır.(her ders saati 45 dakikadır)

3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdir ?
Proje Bazlı Uygulamalı Kalıcı Öğrenme Autodesk 3Ds Max Uzmanlığı Eğitimi 3DS Max ile Modelleme
3DS Max’e Giriş, Ekranlar, Koordinat Düzlemi
Temel Obje Yaratım Teknikleri
Standard ve Extended Primitive Objeler
Compound Objeler
Transform Araçları
Ekran Denetimi Araçları
Modifier’ların Kullanımı
2D Şekillerin Kullanımı
2D Şekillerden 3D Objeler Üretilmesi
Duvar, Kapı, Pencere, Merdiven, Korkuluk Parametrik Objelerinin Kullanımı
Patch Modelleme Teknikleri
Polygon Modelleme Teknikleri
Blueprint Modelleme Teknikleri
Surface Modelleme Teknikleri
UVW Modifier ile Obje Koordinatlarının Düzenlenmesi
V-Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render (20 Saat)
V-Ray Malzeme Kütüphanesinin Kullanımı
V-Ray ile Özelleştirilmiş Malzeme Üretimi
V-Ray ile İç & Dış Mekan Işıklandırma Teknikleri
Temel Kamera Teknikleri ve V-Ray Kamera Ayarları
V-Ray ile İç & Dış Mekan Render Teknikleri Bitirme Projesi
Oturma Odası Projesi Uygulama 1.HAFTA
Mutfak Proje Uygulama  2. HAFTA
Banyo Proje U
ygulama  3. HAFTA
Yatak Odası Proje Uygulama  4. HAFTA

Villa Dış Mekan Proje Uygulama  5.HAFTA
 

En kısa sürede öğrenilip, en kolay ve hızlı render programı olan CORONA 3D ile Render- Görselleştirme konusunda herkesi geride bırakacaksınız. Render sürecinin kolay ve basit olması nedeniyle güzel ve en gerçekçi Renderları alabileceksiniz.
 
3D Max Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Sertifikalar Nelerdir ?
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Sertifikasyonu; Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.
Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri ​için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir.
 
Uluslararası Sertifikasyon
Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isterseniz, Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz:
Autodesk AutoCAD 2022 Certified Professional
Autodesk 3DS Max 2022 Design Certified Professional

UZAKTAN CANLI
EĞİTİME UYGUN

Kariyerist Kadıköy 3D Max Kursu Eğitim Tarihleri

konusma_iconu1.gif

UZAKTAN CANLI 3D MAX-VRAY EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI
#EVDEKAL Kariyerist Akademi olarak tüm eğitimlerimiz Uzaktan Canlı Eğitim modeli doğrultusunda katılımcıların sınıfa ve eğitimciye internet üzerinden canlı bağlantı kurularak gerçekleştirilmekte ve son derece verimli/sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.
Sağlığınız için evde geçirdiğiniz zamanı fırsata çevirerek Uzaktan Canlı Eğitimlerimize katılabilir, kriz sonrası yaşanacak yoğun talebe donanımlı ve nitelikli bir eğitim alarak hazır olabilirsiniz.
UZAKTAN CANLI 3DS MAX EĞİTİM PROGRAMLARI
Autodesk 3Ds Max Modelleme Kursu,
Autodesk 3Ds Max V-RAY Kursu,
Adobe Photoshop Post-Production  Kursu (Hediye),

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Ayça ERDOĞMUŞ | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Akademiyi internetten 3D Max kursu araştırırken buldum. Kendim İzmir'de yaşıyorum çok çekinerek gelmiştim. Ama beni çok güzel karşıladılar. Çok güzel yardımcı oldular. 3D Max kursunda hocam eğitimin hakkını verdi. En ufak sorularımızda bile sıkılmadan yardımcı oldu. Hocamız 3D Max eğitiminde uzman öğrencisini tanıyan ve her zaman yardımcı olan bir insan. Bu kurumda çalışan hocama ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Burası şiddetle tavsiye ettiğim bir yer 👏👍🎓 Ayçanur Erdoğmuş

 

Ayşe YILDIRIM | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Nurdan Hocamızın anlatımı harika. Daha evvel hiç bu alanda bilgim olmamasına rağmen hocamız çok güzel tane tane biz anlayana kadar anlatıyor. örgün veya online hiç fark etmez.. gerçekten çok memnun kaldım, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Songül hanıma da ilgi alakası için ayrıca teşekkür ederim 😊

Ayşe Yıldırım/  Öğrenci

 

YİĞİT AKGÖZ | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi / Mimar

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Akademi'den öğrendiğim 3D Max ve Vray günlük iş hayatımda çok çok verimli oldu. Başta eğitim danışmanımız Songül Hanım'a ve öğretici eğitimi sağladığı için Nurdan Hocamıza çok teşekkür ederim. Bu kursdaki zaman çok öğretici ve akıcı geçti. Buradaki çalışanların işlerini severek yaptıkları çok belli. Disiplinli ve öğretici zaman için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla 

 YİĞİT AKGÖZ/  Mimar

Mehmet Oktay GÜLÇİN |  Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi / Mimar

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Özel ders olarak aldığım 3D Max dersinden çok memnun kaldım. Hem modelleme hem vray konularına farklı bir çok projeyi işleyerek öğrendim. Mutfak banyo ya da oturma odası villa gibi projeleri en baştan en sona kadar modelleme ışık render vray konularını doya doya işleyerek öğrendim. Bu açıdan çok iyi bir eğitim. Eğitmenimin üstün performansı sonucunda bu projeyi baştan aşağı yapabildik. Başka bir yerde böylesi bir çabayı göstereceklerini hiç sanmıyorum. Bu sadece Kariyerist Akademiye has bir durum. Eğitim alacak arkadaşların bunu iyi anlamaları lazım. Ben daha önce başka kurumdan öğrenemedim çünkü hocaların bir yere kadar çabası var o da öğrenmek için yeterli değil. Anlamazsan anlayana kadar anlatmıyorlar o diğer kurumlarda. Burada anlatıyorlar defalarca siz anlayana kadar, fark bu. ki diğer derslerin öğrencileriyle tanıştım onlarda aynı metot eğitim alıyorlar herkes eğitimini anlıyor öğreniyor burada. Burayı kesinlikle Tavsiye ederim. Gerçekten öğrenmek istiyorlarsa Kariyerist'e gelmeleri lazım.

 Mehmet Oktay GÜLÇİN /  Mimar

Ahsen Türkmeneli | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi İç Mimar / Mimar

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Eğitim Kurumuna arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Aldığım 3D max Kursundan çok memnun kaldım. 3d max hocamız eğitimin başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. Anlamadığımız konuları teker teker anlattı. Açıkcası kursdan memnun kaldım. iyiki gelmişim. Gelmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Ahsen Türkmeneli/ İç Mimar

Yağmur Demirok | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi İç Mimar / Mimar

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademiden aldığım 3ds Max eğitiminden çok memnun kaldım. Bana verilen katkılardan ve aldığım kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim. Eğitim sırasında ve eğitim sonrasında her türlü desteği veren elini üzerimizden çekmeyen hocalarımıza ayrıca çok teşekkür ederim. Eğitim sonrası hemen işe girdim. Bunda buradan aldığım detaylı eğitimin büyük katkısı var. Arkadaşım başka kursa gitti kıyasladığımızda benim öğrendiğim onun iki katı çıktı. Arkadaşım detaylara hakim değilken ben hakimim. Bu nedenle de herkese kesinlikle 3d max kursunu  tavsiye ederim. ve bu iyi hizmetten dolayı minnettarım bu kuruma.

Özlem S. ÖRSEL | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademi'yi internetten 3D Max kursu araştırırken buldum. Açıkcası buraya gelmeden önce eğitim konusunda endişelerim vardı. Fakat bu endişelerimin boşa çıktığını gördüm. Hocamız sayesinde gerçekten mükemmel işler çıkarıyorum. Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim. Eğitimi olsun, ortamı olsun beklediğimin üstünde. Kariyerist Akademi ailesine teşekkür ederim.

Özlem S. ÖRSEL

Şeyma Nur Demir | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Akademi'yi internetten 3D Max kursu araştırırken buldum. İlk görüşmeye geldiğim anda sıcak ve samimi bir ortamda karşılaşmak beni rahatlattı. Çünkü beni karşılayacak olan ortam hakkında hiçbir fikrim yoktu. Burada mükemmel bir sınıf ortamı yakaladık, hocamız ile kendisi 3d Max konusunda uzman, öğrencisini anlayan tanıyan ve öğreten bir karakter. Burada geçirdiğim süreç için Kariyerist çalışanlarına, hocamıza ve birbirinden güzel arkadaşlarıma teşekkür ederim.

3D Max hızlı ve hemen öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.

Mehmet Seyfi Kefeli | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist Acedemy ailesine katıldığımdan itibaren; gerek çalışanların güler yüzü ve gerek sıcak karşılamaları ölçüsünde değerli bilgileri bana ve benim gibi değerli öğrencilerine aktara bilmelerinden oldukça memnun kaldım. Başta Nurdan Hanım değerli hocama çok teşekkür ederim. 

Gelecekteki katılımcılara şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla

N. Nazlı DURAK | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Kariyerist Acedemy ailesine çok teşekkür ederim. Hocamızın bıkmadan usanmadan sabırla ders anlatımı sayesinde, ne kadar zorlanacağım düşünsem de kolaylıkla 3d max kursunu tamamladık başardık. Hocaların aile ortamını aratmadan, gösterdiği sıcaklıkla eğlenceli bir şekilde 3d max kursumuz bitti. Bu kadar alışmışken eğitimin bitmesinden dolayı veda edeceğim için üzülsem de, her zaman yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyorum. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Kariyerist Academy’ye gelip doğru bir tercih yaptığım için mutluyum.

Murat AYDIN /Makina Mühendisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Öncelikle, Kariyerist 3D Max Eğitimini tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Eğitimini aldığım 3DMax Kursunun faydalarını en kısa zamanda etkilerini ve olumlu getirilerini gördüğümden ötürü kendimi mutlu hissediyorum. Hocamız başta olmak üzere Kariyerist Eğitim Kurumu ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. 

Tuğçem Öğüt / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Her şey için teşekkür ederim Hocam. Yakın zamanda da photoshop kursuna gelip bilgi dağarcığıma bir yenisini eklicem inşallah J)))..iyiki sizleri tanımışım. 3D Max eğitimini gözümde çok büyütüyordum ama 3 ay gibi bir zamanda iş yerimde harikalar yapar hale geldim sayenizde. Her şey için ilginize alakanıza sonsuz teşekkürler.

Mehmethan Demirkale / Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Hafta içi aldığım 3d max eğitiminden çok memnun kaldım.

Sınıftaki ciddi ortam ve öğretmenin öğrencileriyle özel ilgilenmesi benim en çok memnun olduğum konudur. Hocamızın ilgili olması sayesinde özel ders kıvamında bir ders işlenmesinden ayrıca memnunum. 3D max kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.

Duygu Akbulut /Peyzaj Mimarı | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Hocamın ilgisinden çok memnunum. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Çok soru sormama rağmen sabırla cevaplıyor. Hakkını helal etsin. Kariyeristten aldığım 3d max eğitiminden memnunum. Herşey için teşeşkkürler.

Celal Yalavaç/İç Mimarlık Ofisi Sahibi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Dışarıya yaptırdığımız 3D Max projelerini hocamız sayesinde kendimiz yapıyoruz artık. Özellikle dış cephe ve kaplama VRAY konularında gösterdiği püf noktaları hayat kurtardı. Çok teşekkür ederim Kariyeriste böyle bir eğitim verdiği için.

Elif Yalçındağ /Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Kariyerist Eğitim Kurumunu internette araştırırken buldum. Önce tereddütlerim vardı iyi bir eğitim alabilecek miyim diye. Ama dersler başladığında hocamı da tanıyınca şüphelerim yok oldu. Çok güzel anlatımı ve ilgisi sayesinde 3D max programını tam anlamıyla öğrendim. Projelerimi okulda sunabiliyorum ve notlarıma da yansıdı. Teşekkür ederim.

Dilruba OVACI /Okan üniv. Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Eğitim gayet iyi gitti. Sınıfların az kişi oluşu hocamızın bizimle çok daha fazla ilgilenebilmesini sağlıyor. Özel ders gibi son derece akıcı anlatımı ilgisi ile rahatca öğrendim.  çok çok teşekkür ederim. 3D Max Eğitimiyle ilgili eğitimimi tamamladım.

Ömür Fatih Ekşioğlu /Yüksek Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

3Ds Max dersini daha önce özel ders alarak öğrenmiştim. Bazı eksiklerimi tamamlamak için 3d max kursuna geldim. Hocam birebir ilgilendi. Detaylı anlatımından çok memnunum. Çok daha iyi öğrendim. Bu 3d max kursunu bütün mimarlara tavsiye ediyorum.

Derya Aksüz /İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Ben daha önce bu eğitimi başka bir kurumdan aldım yaklaşık 5 yıl önce kadar. Fakat unutmuştum. Hocamla her şeyi öğrendim. Hocam bana en ayrıntısına kadar detaylı öğretti. Kariyeristte zamanında ve düzenli 3D Max eğitimi aldım için teşekkür ederim.

Betül Dilsiz /İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​3D Max modelleme kısmını kendi çapımda ve okulda aldığım yüzelsel eğitimle kendi kendime boxlardan modelleme yaptığımı sanıyordum. Işık temel konular Vray diyince işlerim son derece kötü oluyordu. Hocam özellikle VRAY konusunda çok güzel eğitim verdi. Hepsi gayet başarılı bilmediğim o kadar çok şey varmış ki hepsini öğrendim. Projelerimi istediğim gibi yapabiliyorum. Hocama Kariyerist Eğitim Kurumuna çok çok teşekkür ederim. Bu kursa iyi ki gelmişim sağolun :)

Mahir Turhan / Yönetici | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Yaklaşık 3 ay süren 3D Max eğitimim süresince gerek kurs yöneticimiz, gerekse 3d max kursunu aldığımız hocamızın gösterdiği yakınlık, ilgi, bilgi aktarımı gibi konularda bize gösterdikleri başarılı aktarım/eğitim için çok teşekkür ederim.

Reyhan ÜÇGÜL / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar | 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

60 saat süren 3D Max kursunda ihtiyacım olan bilgileri en iyi şekilde öğrendim, Büyük projeleri yürütürken gerekli olan uzmanlık seviyesinde bilgiye ihtiyacım vardı. görev aldığım iş ve ekip içinde yükselmemi sağladı nu eğitim o açıdan sonsuz müteşekkirim.

Filiz AYDIN / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​04-04-2016 tarihinde başladığım 3d Max Studio kursundan son derece memnun kaldım.  Hocamızın öğrencilerle tek tek ilgilenmesi, sorularına içtenlikle yardımcı olması, öğrenme sürecini hızlandırdı. Bütün Kariyerist çalışanlarına samimi ve iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 

Duygu TOPAL / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​04.04.2016 tarihinde Kariyerist Akademi Kurumunda başlamış olduğum 3D Max dersinden, çok memnun kaldım. Hocamızın dersleri akıcı ve sadece gerekli komutları vererek kafamızı karıştırmadan anlatması öğrenmemizi kolaylaştırdı. Sadece tek bir mekan tasarımı değil pek çok mekan tasarımı yaptırması komutlara daha iyi hakim olmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. 

Pelin ÖZCAN / Tasarım Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​20-02-2017/ 16-03-2017 Tarihleri arasında aldığım 3D Max dersinde hocamızın verdiği Eğitim’den son derece memnun kaldım kendisi derste çok ilgili ve öğrenmemiz konusunda çok duyarlı anlamadığımız konuların üzerinde tekrar tekrar durarak daha kapsamlı bir şekilde öğrenmemiz için çabaladı :) hocamız bir harika kendisini çok seviyoruz  <3

Melis ÇAKIR / İç Mimar | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Sevgili Kariyerist ;

Sizi internet üzerinden bulup gelmiştim. ilk geldiğimde tedirgindim. gününden itibaren hocamız sayesinde tedirginliğim geçti. sınıfta geç algılayan ve hızlı algılayan gruplarımız vardı. Fakat hocamız sınıfın dengesini çok güzel ayarlıyordu. ve istediğimiz kadar soru sorabiliyorduk ve ne istiyorsanız tatlı dille size yardım ediyordu.

Herşey için teşekkür ederim özelikle hocamıza.. iç mimar Melis Çakır. 

Özge YALÇIN / İç Mimarlık Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

​Kariyerist’i internetten bularak gelmiştim. Daha önce 3D max hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamızın ilgisi, motivasyonu gerçekten beni kendime inandırdı. Konulara hakimiyeti, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmesi, aklıma takılan her soruya cevap bulması, tamamen öğrenci odaklı yaklaşımı bu programı bu sürede öğrenmemi sağladı. Benim için Kariyerist gerçekten doğru seçimdi. Tüm çalışanların desteği için tekrar teşekkür ederim. Bana Kalırsa bu platformdaki en iyi kursa ve öğretmene rastladım. Tüm Kariyerist Akademi ailesinin ve Hocamızın ilgisine desteğine bilgisine teşekkür ederim!!

Hazen ALTINDEĞER / İç Mimari Öğrencisi | Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Öğrencisi

Kariyerist Academy’de Gerçek Tavsiyeler, Gerçek Eğitimler

Kariyerist 3Ds Max Eğitimi Sonrası Çağın Ofis Mobilyalarında Interior Architect Olarak Çalışmaktadır.

Sevgili Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi ailesi ve Nurdan hocamız; Yaklaşık bir buçuk ay süren 3D Max Eğitimini en verimli şekilde ders işlenerek aldığıma inanıyorum. Hocamızın derslerdeki ilgisi, desteği için teşekkür ederim. 

bottom of page