top of page

#Mekan Kiralama Kolay Ulaşım, Kadıköy Rıhtımın Merkezinde...

 

Kadıköy Rıhtım-Sahilde Karaköy İskelesinin Karşısında Bulunan Merkezimiz, ulaşımı kolay rahat ve konforlu ortamıyla tüm seminer, etkinlik, toplantı,ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve katılımcılarınızı daha kolay ulaşılabilir bir merkeze yönlendirebilecek, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Tasarım, teknoloji destekli eğitim, girişimcilik ve proje odaklı çalışmalar yürüten Kariyerist Akademi iş birliği yaptığı kurumların organizasyonlarına da mekan ve konfor desteği vermektedir. Toplantı odaları, seminerler, paneller, workshoplar, konuşmacılar her zaman yenilenen ve güncellenen Kariyerist etkinlik takviminde yerini almaktadır. Kariyerist bu anlamda etkinik alanları, topantı odaları, seminer ve söyleşi alanları, gibi kreatif mekanlarını bireylere ve kurumlara kiralamaktadır. 

 

Seminer Alanı, Etkinlik Mekanı, Profesyonel Galeri Kiralayın !

 

Usta tasarımcıların kurduğu Kariyerist Tasarım Akademi sanatçıların yaratıcı creatifler için en uygun platform niteliğini taşımaktadır. İnovatif ve creatif iç mimari düzeniyle proje ve çalışma ihtiyaçlarına uygunolarak profesyonel bir galeri, seminer alanı, etkinlik mekanı, toplantı sunum alanı ya da party ve dans pisti ve gösteileri alanı olarak da hizmet verilebilmektedir.

 

Mekan olanakları ve detaylı bilgi için:

 

kariyerist.academy@gmail.com

Tel             : 0.216.450.12.16

Fax             : 0.216.450.11.91
WhatsApp  : 0.544.405.18.57

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

 

İhtiyaca göre kurgulanan, farklı kurumlara kiralanan esnek bir etkinlik alanıdır

 

MEKAN KİRALAMA TARİFESİ

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

SERGİ MEKAN KİRALAMA TARİFESİ

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

bottom of page