top of page
yeni_consp_2023.jpg

En Kapsamlı, En iyi Müfredat, 
Adobe Illustrator Kursu ile Daha İyisi Yok 

"Türkiye'de art directorlerin denetiminde  proje üretilen  tek graphic design eğitimi" Kariyerist Akademi Grafik Tasarım Kursu Geleceğin Art Directorlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor. Sektörün öncü, nitelikli ve tercih edilen Grafikerleri Kariyerist Grafikerlik Kursları İle Yetişmektedir ve İş Sahibi Olmaktadır. Sektörün Öncü Firmaları Özellikle Kariyerist Grafik Tasarım Kurslarından Mezun Olan Öğrencilerimizi Tercih Etmektedir. Sizde Doğru Eğitimi Kariyerist Akademi'den Alın, İş Ayağınıza Gelsin.

bant_grafik_kariyerist.jpg

TÜRKİYEDE İLK VE TEK EN UZUN SAAT ve MÜFREDAT 

Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Mezunu olan Tuğba Kariyerist Akademi’den Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimi sonucunda yaptığı projeyle önce Portekiz’de bulunan bir yerel reklam ajansında çalışma izni aldı ve burada bir yıl boyunca çalıştı. Daha sonra yurda dönen Tuğba Kariyerist Akademi  referansıyla Kariyer.net’in yan kuruluşu olan hangikredi.com’da tasaımcı olarak işe başladı. Tuğba şu anda Kariyerist Akademi’den aldığı Grafik ve Web Tasarımı eğitimi sayesinde Trendyol’da tasarımcı olarak çalışmaktadır.

Grafik Tasarım Kursu - Illustrator Kursu

İllüstratör kursu, grafik tasarım alanında profesyonel olarak çalışmak isteyen veya hobi olarak ilgilenen kişiler için uygun bir eğitimdir.

Illustrator Kursunun Amacı

İllüstratör kursunun amacı, katılımcılara Adobe Illustrator programını kullanarak çeşitli grafik tasarımlar oluşturmayı öğretmektir. Adobe Illustrator, vektörel grafik tasarımı yapmak için en yaygın kullanılan programlardan biridir. Vektörel grafikler, piksel tabanlı grafiklere göre daha kaliteli, daha net ve daha esnek görünürler. İllüstratör kursunda, katılımcılar çizim, renklendirme, çocuk kitabı, maskot, desen, logo, afiş,ikon, illüstrasyon gibi tasarımları yapmayı öğreneceklerdir.

 


İllüstratör kursunun faydaları

İllüstratör kursunun faydaları şunlardır.
Yaratıcılık geliştirme: İllüstratör kursu, katılımcılara kendi tasarımlarını oluştururken yaratıcılıklarını kullanma fırsatı sunar. Katılımcılar, renk, şekil, tipografi, kompozisyon gibi tasarım unsurlarını öğrenerek estetik ve etkili tasarımlar yapabilirler.
Mesleki beceri kazanma: İllüstratör kursu, katılımcılara grafik tasarım alanında mesleki beceri kazanma imkanı verir. Katılımcılar, Adobe Illustrator programını etkin bir şekilde kullanarak profesyonel düzeyde tasarımlar yapabilirler. Ayrıca, portfolyo oluşturma, müşteri iletişimi, proje yönetimi gibi konularda da bilgi sahibi olabilirler.
Kariyer fırsatları artırma: İllüstratör kursu, katılımcılara kariyer fırsatları artırma avantajı sağlar. Katılımcılar, grafik tasarımcı, illüstratör, sanat yönetmeni, reklamcı gibi mesleklerde çalışabilir veya freelance olarak hizmet verebilirler. Ayrıca, illüstratör kursunu tamamlayan katılımcılara sertifika verilir. Bu sertifika, iş başvurularında veya akademik alanda katılımcılara avantaj sağlar.


İllüstratör kursunun içeriği

İllüstratör kursunun içeriği şöyledir:
Temel seviye: Temel seviyede katılımcılar, Adobe Illustrator programının ara yüzünü tanır ve temel araçları kullanmayı öğrenirler. Ayrıca, vektörel grafik kavramını anlar ve basit şekiller çizmeyi öğrenirler.
Orta seviye: Orta seviyede katılımcılar, renk paleti, katmanlar paneli, kılavuzlar ve ızgaralar gibi özellikleri kullanmayı öğrenirler. Ayrıca, tipografi araçları ile metinleri düzenlemeyi ve efektler uygulamayı öğrenirler.
İleri seviye: İleri seviyede katılımcılar, pen aracı ile karmaşık şekiller çizmeyi ve düzenlemeyi öğrenirler. Ayrıca, semboller paneli ile ikonlar oluşturmayı ve 3D araçları ile üç boyutlu tasarımlar yapmayı öğrenirler.


Proje uygulaması: Proje uygulamasında katılımcılar, öğrendikleri bilgi ve becerileri kullanarak kendi tasarımlarını oluştururlar. Katılımcılar, logo, afiş, broşür, kartvizit, ikon, illüstrasyon gibi tasarımları yaparak portfolyolarını zenginleştirirler.

 

Adobe Illustrator kursunun sonunda katılımcılar, grafik tasarım alanında çalışabilecekleri birçok sektörde iş bulabilirler. Örneğin, reklam ajansları, matbaalar, tekstil firmaları, yayınevleri, gazete ve dergiler, web tasarım şirketleri, animasyon stüdyoları, oyun geliştirme firmaları, logo tasarım hizmetleri gibi sektörlerde grafiker, illüstratör, sanat yönetmeni, reklamcı gibi mesleklerde çalışabilirler. Ayrıca, freelance olarak da hizmet verebilir veya kendi markalarını oluşturabilirler.

Adobe Illustrator kursu, katılımcılara vektörel grafik tasarımı yapmayı öğreten bir programdır. Vektörel grafikler, piksel tabanlı grafiklere göre daha kaliteli, daha net ve daha esnek görünürler. Adobe Illustrator ile logo, afiş, broşür, kartvizit, ikon, illüstrasyon gibi tasarımlar yapmak mümkündür. Ayrıca, renk, şekil, tipografi, kompozisyon gibi tasarım unsurlarını uygulamak ve yaratıcılık ve estetik becerilerini geliştirmek de Adobe Illustrator kursunun faydalarındandır.

Kariyerist'de gerçek eğitimler, gerçek tavsiyeler

Screenshot_20191001-134751.jpg
3456y.jpg
Screenshot_20191202-104222.jpg
pexels-dmitriy-ganin-12244376_edited_edited.jpg
noyan_aydın.jpg
muge_grafikerlik_kurslari.jpg
zeynep_grafiker_tasarimci_kurs.jpg
grafikerlik_kursu1.jpg
g_cetin.jpg
grafikerlik_kursu.jpg
234w.jpg
WhatsApp Image 2021-11-16 at 15.35.20.jpeg
kariyerist_grafik_tasarim_kursu_26.jpg
mezun_tuba.jpg
mirays_edited_edited.jpg
web_tasarım_kursu(1).jpg
miray_edited.jpg
gggff.jpg
bbkyn.jpg
WhatsApp Image 2023-06-13 at 13.51_edited.jpg

RECEP UYAR | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Kestech Makina İnovasyon Tübitak Martek Grafik Tasarım Uzmanı 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Akademisinde hocam ile 3d max ile tanıştım ve çok sevdim. Kaliteli ve detaylı anlatımı ile program bilgimi üst seviyeye çıkartık. 3D max in üst düzey farklı bir dünya olduğunu keşfettim. Gerek render kısmında gerek animasyon kısmında yeterli bilgiye hocam ve Kariyerist sayesinde ulaştım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Detaylı konu anlatımı ile Nurdan Hocam  tasarım bilgime çok katkıda bulundu. İllustrator, Coreldraw, Indesign, Photoshop gibi dersleri aldıktan sonra Grafik Tasarım Uzmanlığına adım atmış oldum. Nurdan Hocama çok teşekkür ederim. 

Herkese rahatlıla Kariyerist Akademisini Öneririm. Burada öğrenmekten korkmayacaksınız. 

RECEP UYAR | GRAPHIC DESIGNER

 

İBRAHİM TARIK SAMİ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Yandex Rusya Şirketinde  Grafik&web Tasarım Uzmanı

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Grafik tasarım eğitimi için araştırma yaparken şu anda ABD’de yaşayan Kariyerist’de grafik eğitimi almış bir arkadaşımın tavsiyesiyle Kariyerist Akademi’de Grafik Tasarım Eğitimi aldım.

Grafik kursunda beni en çok mutlu eden şey eğitime söz verdikleri zamanda, kontenjan dolmasını beklemeden başlamaları.

Başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız bu hizmet sayesinde hiç ertelenmeden vaktinde eğitimimi aldım. Diğer kurslara gereksiz yere onlarca kat fazlasını vermeye değmeyeceğini burada aldığım eğitimle Moskova da Yan dex firmasına Web ve Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışmaya başlayınca anladım. Şu anda Kariyerist’den aldığım Grafik & Web Tasarım eğitiminin ekmeğini yiyorum. Kariyerist’te verilen para o yüzden kat be kat helaldir bana göre. Özellikle Nurdan hocamın hakkını asla ödeyemem.

Nurdan Hoca bu işin pratikte her aşamasında bulunmuş, çalışmış birisi olarak en faydalanılacak isimdir, anlatımları zaten ilkokul çocuklarını bile 5-6 ay zarfında ilgili programları çok kolay kullanır hale getirir ki gerisini siz düşünün. Yani kısacası benim verdiğim paranın kuruşuna kadar hakkını verdikleri için helal olsun diyorum, ben çok menün kaldım ve öğrendim. Zaten pek çok arkadaşımı da yönlendirdim. Amacınız iyi bir eğitim almak ise kesinlikle tavsiyemdir. Gayet hoş mütevazı bir ortamda bir şeyler öğrenip kendinizi de geliştirirseniz sonuç alırsınız. Saygılarımla

İBRAHİM TARIK SAMİ | GRAPHIC DESIGNER

 

UFUK GÜNEŞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

AMEGA Technology Co. Corporate Communications Specialist

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyer basamaklarını zıplayarak çıkmak için herkesi Kariyerist Akademi eğitim yuvasına davet ediyorum! 

Aldığım grafik tasarım uzmanlığı eğitimi sayesinde şuan çalıştığım işe girdim. Grafikerlik yapmıyorum alanım kurumsal iletişim ama grafik tasarım programlarını bilmem beni rakiplerimden bir adım öne geçirdi. Çok değerli hocalarım başta Nurdan Hoca  olmak üzere 6 ayda bize çok detaylı, çok verimli ileri seviye bir eğitim sundular. Sektörel bilgiler, müşteri iletişimi, iş akışı, iş sunumu, kendini tanıtma gibi ekstra bilgilerle mesleğin püf noktalarını öğrendim. Bu her anlamda kaliteli detaylı ve tasarım odaklı eğitim için Kariyerist Akademi'ye Teşekkür ediyorum.

UFUK GÜNEŞ | GRAPHIC DESIGNER

MELİKE BÜKCEOĞLU | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

L'Oréal şirketinde E-commerce Graphic Designer

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Melek Fırat Üniversitesini tamamladıktan sonra uzun süre iş aradı. Ardından eğtiminde boşluklar olduğunu farkederek Kariyerist Akademi’den Grafik Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi aldı. "Ne öğrendiysem Kariyerist'de öğrendim" diyen Melek ardından Web Ajanslarda çalışmaya başladı. bi dönem Sateen.com’da Web Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalıştı. Halen Loreal.com'da çalışmaktadır.

MELİKE BÜKCEOĞLU| GRAPHIC DESIGNER

MEHMET NOYAN AYDIN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Xactware Solutions, Inc. ABD ,UTAH  

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Ben Bilkent Bilgisayar mühendisliği mezunuyum ve web programlama yapmaktayım (full stack) grafik kursuna grafikere ekstra para vermim o işi de kendim çözeyim diye gittim ve zaman sınırım vardı.


Ayrıyetten bu gittiğim kursa benim gibi sanatçı gözü olmayan kütüğü kereste yaptıkları için minnet borçluyum birazda (hayır reklam filan yapmıyorum, bir kurumdan memnun kalmışsan o kursu tavsiye etmek reklam değildir).Uzun yıllar Bilişim sektöründe yazılım geliştirici olarak çalıştıktan sonra creative bir şeyler yapmak istedim ve Kariyerist’in Grafik Tasarım Uzmanlığı kurslarına katıldım. Şu an designer’a ihtiyacım olmadan sitemin mockup’ını yapabiliyorum, logomu design edebiliyorum. Ayrıca, grafik eğitimi olaylara bakış açımı da değiştirdi, renkler, şekiller artık daha dikkatli ve inceleyen gözlerle bakıyorum etrafıma içimdeki kaybettiğim çocuğu Kariyerist kazandırdı bana. Creative Directorden ders alma avantajı, birebir muhatap bulabilmek ve kazanılan dostluklar paha biçilemez.  Bugün Kariyerist'den aldığım eğitim sayesinde Amerika Utah'da çalışıyorum, Kariyerist bir kurstan çok bir aile tekrardan her şey için teşekkür ediyorum.

MEHMET NOYAN AYDIN| GRAPHIC DESIGNER-YAZILIM UZMANI

 

 

MÜGE YARKENT ÜNALAN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Ayaküstü Kahve'de Graphic Designer        

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Ben bir kaç yerde daha Grafik Tasarım Kursu eğitimi aldığım halde asıl gerçek öğrenimimi Kariyerist Academy’de yaşadım.

 Gerçek şu ki diğer aldığım eğitimler sertifika ve programa girişten ibaretti. Benim daha önceden ilgim vardı. Ancak gerçekten bilgi birikimimi Kariyerist Academy’de kazandım. Oldukça verimli bir ders programları ve ilgili hocaları sayesinde hem programları öğreniyorsunuz hem de tasarım nedir, ne kadarı görsel ne kadarı tipoğrafidir bunları detaylı öğreniyorsunuz. Devamlılık çok önemli kursa öyle diğer kurslar gibi kafanıza göre gidip gitmemezlik etmeyin çünkü gerçek bir okul gibi her günü değerlidir. Ayrıca proje çalışmalarıyla size gerçek bir iş deneyimi kazandırabiliyorlar. Ben çok şey öğrendim. Özellikle başta Nurdan Hocamdan ama dediğim gibi bu işte sürekli değişim gelişim söz konusu sizde çok çabalamalı ve kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ayrıca kurs bittikten sonra bile hocaların yardımı devam ediyor sizinle arkadaş gibi olup hayat boyu desteğini alabileceğiniz arkadaşlarınız oluyorlar.

Ben hem çok şey öğrendim hem de çok keyif aldım kesinlikle tavsiye ediyorum dediğim gibi birçok daha pahallı kurum sadece sizi para veren olarak görürken burası gerçek bir sanatçı adayı olarak görüyor. Önemli olan da budur. Saygılarımla.

MÜGE YARKENT ÜNALAN| GRAPHIC DESIGNER

ZEYNEP ERTUĞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Peugeot Aktif-İriyıl Otomotiv Reklam ve Halkla İliş.      

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerimi geliştirebilmek için bir eğitim kurumunda Grafik Tasarım eğitimi almaya karar verdim. Ancak hangi kurumun sorularıma cevap bulacağı, eksiklerimi tamamlayacağı konusunda en ufak bir fikrim bile yoktu. Ufak bir araştırmadan sonra kafamdaki şüphelerle beraber Kariyerist’te Grafik Tasarım eğitimine başladım. Dersler ilerledikçe şüphelerin ve korkuların yerini özgüven ve başarı hissi kapladı. Eğitimin kalitesi, eğitmenlerin güler yüzü ve profesyonelliği bu kurumun başarılı olmasındaki önemli etkenler tabii ki ama özellikle Nurdan Hocam’ın idealist duruşu, öğrenci memnuniyetini her şeyin üstünde tutması ve her öğrenciye ayrı ayrı özel ders veriyormuş gibi ilgi ve özenle yaklaşması Kariyerist’i diğer eğitim kurumlarından daha üst bir noktaya taşıyor. Kariyerimi geliştirmek adına başladığım bu kurum, beni ikinci bir meslek sahibi yaptı. Eskiden bir kalem bile çizemeyen ben, Kariyerist ve sevgili Nurdan Hoca sayesinde şimdi logo tasarımı yapıyor, kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyorum. Ufkumu genişleten, hayatımı renklendiren tüm Kariyerist ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır…

ZEYNEP YAPALAK ERTUĞ| GRAPHIC DESIGNER

BURCU ERDEM UĞUREL | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Human Resources Supervisor Graphic Designer 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Çok ilgili, özverili ve rahat bir ortamda size yardımcı olmaya istekli hocaların olduğu bir kurumda Grafik Tasarım Kursu eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i kesinlikle tavsiye ederim. Hele bir de dünyalar tatlısı hocamız Nurdan Hoca’yı tanısanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız. Kendisi, tanıdığım, ders aldığım ve ihtiyaç duyduğum zamanlarda yanımda olacağından şüphe duymadığım nadir eğitmenlerdendir. İşini gönülden yapan insanların hala var olduğunu görebilmek çok güzel. Çok teşekkür ederim Kariyerist Academy.

BURCU ERDEM UĞUREL| GRAPHIC DESIGNER

GAMZE ÇETİN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Freelancer Graphic Designer - Illustrator

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Grafik tasarım üzerine daha önce de çalışmış, köşe yazıları yazmış, internet ortamında yapılabilecek birçok şeyi yapmıştım. Daha sonra derslerim yüzünden yıllarca ara verdikten sonra tekrar beni mutlu olduğum bu iş için eksiklerimi gidere bileceğim ve günümüzün bilgilerini ve bakış açısını bana kazandırabilecek ve adapte edebilecek bir yer aradım.

 

Aradığım birkaç yerin yüksek fiyatları ve telefonda verdikleri bilgilerin yetersizliğinin üzerine tesadüfen Kariyerist’e denk geldim ve aradığımda hem samimi konuşmaları hem de sorduğum sorulara "yüz yüze görüşelim" bahanesini sunmadan verdikleri cevaplar onlarla görüşmek istememe sebep oldu. Gittiğimde de aynı samimiyet devam etti ve o gün kaydımı yaptırdım. 

 

Benim ve sınıf arkadaşlarım gibi enerjisi yüksek ve sessiz sakin ders dinleyemeyen bizlerin derslerde hem aktif hem de verimli bir şekilde eğitim  almasını sağladıkları için, hala daha hem sorduğumuz sorulara hem de yardım isteklerimize aynı samimiyet ve içtenlikle yardım ettikleri için Melek Hocam ve Nurdan Hocam’a çok teşekkür ederim.

Desteklerini hala hissetmek ve her zaman bilgi birikimleriyle yanımızda olduklarını bilmek gerçekten ayrıcalıklı bir şey. Samimi bir ortam, ders konuları dışında ek bilgiler ve arkadaşça bir ortam istiyorsanız Kariyerist’i kesinlikle tavsiye ederim. Kursa keyfi devamsızlık yapmamanızı ve dersleri kaçırmamanızı da ayrıca tavsiye ederim. Zaten kursa isteyerek ve severek gidip geleceksiniz. 

Sınıf arkadaşlarıma da ayrı bir teşekkür etmek isterim. Yaptığımız çalışmalarda birbirimizi doğru yönlendirdiğimizi düşünüyorum ve hayatımın bir parçası oldukları için de çok mutluyum. Hala hepsiyle görüşüyorum. Tadı damağımda kaldı desem yeridir.

GAMZE ÇETİN | GRAPHIC DESIGNER

 

 

 

ESRA DURMUŞ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Beyaz Fırın Expert Graphic Designer 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Grafik tasarım mezunuyum, alanımda uzmanlaşmak için ilgili kurslara gittim yeterli olmadığını düşündüm. Araştırmalarıma karşı tesadüfen Kariyerist Academy karşıma çıktı. İçimden bir ses oraya gitmemi söyledi ve gittiğime çok memnun kaldım keşke daha önceden başlamış olsaydım. Dershanadeki atmosfer gerçekten çok güzel, samimi ortam, hocalarımızla samimi dostluklar kurduk burada. Eğitim açısından gerçekten çok iyi. Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi öğrene biliyorsunuz. Grafik tasarımın temel ilkeleri olan renkler, tipografi, perspektif, eskiz bunlar tasarım için çok önemli ve bu bilgilerin hepsini öğreniyorsunuz. Eğer gerçek bir grafik tasarımcı olmak istiyorsanız bunları bilmesiniz. Proje dönemi her ne kadar zorlu süreç olsa da benim için çok eğitici oldu, çok şey öğrendim. Proje ile birlikte tasarım kurallarını öğrendim, bu gerçekten çok etkili oldu, çevremden, gittiğim iş görüşmelerinden çok güzel tepkiler aldım, iş görüşmelerinde çok etkili oldu. Çok beğenildi. Tasarımlarımın beğenilmesi en güzel başarımın kanıtıydı. Hocalarımın bana güvenmesi, beni daha da azimlendirdi söylenleri yaptım ve ben de sözümün arkadasın da durdum sabırla ve azimle başarıya ulaştım.Proje döneminde her kariyerist öğrencisi aynı sabrı göstermeli çünkü proje iş ararken çok önemli oluyor. 

Kaliteli ve profesyonel eğitim almak istiyorsanız Kariyerist Academy’i tercih edin derim. Nurdan hocama, Melek hocama çok teşekkür ediyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır, eğer gerçek bir grafik tasarımcı olabildiysem Kariyerist Academy ailesi sayesindedir. Değerli hocalarımı ve kursiyer arkadaşlarımı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum. Hepinizi seviyorum iyi ki varsınız.

ESRA DURMUŞ | GRAPHIC DESIGNER

 

ZERRİN YÜCE | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Freelancer Graphic Designer - Illustrator

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Akademiden aldığım Grafik Tasarım Eğitiminden çok memnun kaldım. Kariyerist’e gelirken sanki ailemin yanına geliyormuşum gibi rahat ettim. Hem eğlenerek hem öğrenerek çok keyifli geçti eğitim. Her şeyi çok ileri seviyede ve iyi öğrendim. Bu eğitim sayesinde grafikerliğin kurdu oldum artık. Kariyerist’de eğitimimin biter bitmez yıllarını bu işe vermiş bir ajansta iş sahibi oldum çalışmaya başladım. 2 yıldır çalışıyorum. Artık evden de işler alıyorum freelance.

 

Kariyerist Akademide burada grafik tasarım kursuna başlayacak ya da burada kurs almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

ZERRİN YÜCE| GRAPHIC DESIGNER

ECEM AKTÜRK | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Freelancer Graphic Designer - Illustrator

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Akademi'den öğrendiğim müthiş dersler arasında benim için en güzel ve en özel ders 3D Max - Vray eğitimi oldu. 3D Modelleme ile ilgili püf noktaları da bize öğreten hocama çok teşekkürler :) Bir grafiker olarak 3D görselleştirme bilmek bana çok büyük avantaj sağladı. Yurt dışı çalışma imkanı verdi. Sadece bilgisayar bilgisi elbette yeterli değil bu meslekte zaten ben Kariyerist Akademiye aslında en çok bunun için geldim. Çünkü sektörel bilgi vermeleri, matbaa baski tekniklerini öğretmeleri, çok sayfalı işleri forma bağlamayı tipoğrafiyi, renk bilgisini cmyk pantone vs. tüm bilgiler de vardı müfredatta. Ayarıca sosyal medya için gelişmiş bir eğitim aldım. sonrasında müşterilerle ajanslarla nasıl bağlantı kurulur gibi komular için reklam dersi aldım. kısacası benim için harika bir eğitim oldu.


Tüm kalbimle Kariyerist Academy ailesine teşekkür ederim. Bana çok şey katttınız ve özellikle yaratıcılıkta sınır tanımamız gerektiğini öğrettiğiniz için. Sevgilerimle

ECEM AKTÜRK | GRAPHIC DESIGNER

AYŞE AKIN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

SOCİAL MEDİA EXPERT- GRAPHİC DESİGNER

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Sevgili Kariyerist , Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimim boyunca verilen tüm emekler için minnettarım. Aşina olduğum programların yanı sıra  Hocamın 3Ds Max eğitimi beni üst seviyeye çıkardı. En önemlisi de yapamam dediğim çoğu tasarımı, yapabileceğimi bana gösteren, sosyal medya tasarımı konusunda bana sonsuz ufuk açan Sevgili Nurdan Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız!

AYŞE AKIN | GRAPHIC DESIGNER

TUĞBA YURTSEVER | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Trendyol Group şirketinde UI / UX Design Lead 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Mezunu olan Tuğba Kariyerist Akademi’den Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimi sonucunda yaptığı projeyle önce Portekiz’de bulunan bir yerel reklam ajansında çalışma izni aldı ve burada bir yıl boyunca çalıştı.

 

Daha sonra yurda dönen Tuğba Kariyerist Akademi  referansıyla Kariyer.net’in yan kuruluşu olan hangikredi.com’da tasarımcı olarak işe başladı. Tuğba şu anda Kariyerist Akademi’den aldığı Grafik ve Web Tasarımı eğitimi sayesinde Trendyol’da tasarımcı olarak çalışmaktadır.

TUĞBA YURTSEVER | GRAPHIC DESIGNER

MİRAY GÜRSES AKSOY | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

n11.com  Şirketinde Design Specialist 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyeristi tercih nedenim benim almak istediğim gibi atölye çalışmaları yaparak eğitim veriliyor olması. Ve bu öğrencilerin daha çok ilerlemesini ve ortaya daha verimli projeler çıkarmasını sağlıyor. Tüm programların ayrıntılı bir şekilde anlatılması ve tüm araçlar ile ilgili eksiksiz örnekler yapılması, proje sınıflarının olması ve herkese kendini geliştirebilecek projeler verilmesi bunların üzerine çalışmalar ve geliştirilmeler yapılması bence Kariyeristi diğer kurumlardan farklı kılıyor. Meraklı olmak gerekiyor ve tabi iyi bir yerden eğitim almak ben kendi eksiklerimi Kariyerist Akademi Grafik Tasarım Eğitimiyle tamamlayabildim. Bu eğitim sayesinde çok iyi yerlerde çalışabiliyorum. Doğru yeri araştırıp bulmalarını tavsiye ederim. Görüntüye ambalaja vitrine bakarak değil eğitimin içeriğine bakarak eğitim kurumu seçerlerse daha karlı çıkarlar.

MİRAY GÜRSES AKSOY | GRAPHIC DESIGNER

İRFAN BARUTÇU | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Mobelkant Web/Graphics/SEO Specialist 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Web Tasarım Kursunu bir forum sitesinde rast gele görüp aradım. Her öğrenci gibi şüphelerim vardı başta. Hoca iyimi, öğrenebilecek miyiz gibi. Grafik konusunda Nurdan Hocamız çok tecrübeli, sabırlı ve güler yüzlüydü.​ Hiçbir şey bilmediğim bir konuda sağlam bir temel atarak grafikerliğe doğru adımı atmamı sağladı.HTML-CSS dersinde biliyorum sandığım birçok konuda bile bilmediklerimi öğretti. Web Tasarım Kursunda HTML formatında güncel konulardan ders görmemiz de ayrı bi güzel oldu. Şu anda bir arayüz tasarımı yapıp HTML-CSS’e dökebilecek seviyedeyim.

Kısa ve öz olarak hem aldığım Grafik ve Web Tasarım Kursundan memnun kaldım hem de kişilik olarak samimi, muhabbeti düzgü insanlar tanıdım. Her şey için teşekkürler Kariyerist Academy.

İRFAN BARUTÇU | GRAPHIC DESIGNER

MİRAY KOÇAK | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Freelancer Graphic Designer - Illustrator 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Kariyerist Technology Academy'e bu eğitimleri düzenlediği için ayrıca teşekkür etmek gerekir. Bir tasarımcı için gerekli olan temel estetik unsurları, soft ve zıt renklerin uyumu, gölge ve aydınlık simetri, perspective verilmek istenilen mesaj, tasarımda öğelerin sıralanışı, resim yorumlama ve çok daha fazlası bu eğitimde...

Herkes katılmalı... Kaçırmamalı...

MİRAY KOÇAK | GRAPHIC DESIGNER

Güfte ÖZÇAVDAR | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Freelancer Graphic Designer - Illustrator -USA 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Merhaba Kariyerist Academy'den aldığım grafik tasarım eğitiminden çok memnun kaldım. Öğrendiğim programlar bana ve hayal gücüme çok büyük katkı sağladı. Özellikle vektörel programları çok severek öğrendim. Nurdan hocamın güzel anlatımı ve Songül hanımın ilgi ve alakası ile çok güzel ve verimli bir kurs dönemi geçirdim. İlgi, alaka ve bu güzel eğitim için sonsuz teşekkürler. Eğitimimi America'da işe yerleşmek için aldım ve hedefime ulaştım. Sevgilerimle

Güfte ÖZÇAVDAR | GRAPHIC DESIGNER

Batuhan Boran KAYAN | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Expert Graphic Designer - Ajans Dora Marmaris  

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Liseden beri hevesle ilgilendiğim ve kendimi geliştirmek istediğim Grafik tasarım sektöründe olduğum noktaya gelmemi sağlayan Kariyerist Akademiye çok teşekkürler.

Grafik tasarım alanında ilerlemek ve kariyerimi geliştirmek için Kariyerist Akademi'nin grafik tasarım eğitimine katıldım ve hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri oldu. Bu kursun bana kazandırdıkları, gelecek planlarımda büyük bir fark yarattı.

Onlarla çalışmak, grafik tasarımın inceliklerini ve tekniklerini öğrenmek için harika bir fırsattı. Derslerde, tasarım sürecinin her aşamasını öğrendim, Adobe Creative Suite programlarının nasıl kullanılacağını ve tasarım trendlerini takip etmenin önemini anladım.
Kurs boyunca edindiğim bilgiler ve tecrübeler, beni iş hayatında bir adım öne taşıdı ve şu anda, Kariyerist Akademi sayesinde elde ettiğim tecrübeleri kullanarak, gerçek projelerde çalışıyorum. Gerek İl ve İlçe belediyeleriyle gerek uzun yıllardır sektörde olan firmalarla çalışmamı sağlayan, bu kusta edindiğim tasarım becerileri oldu. 

Eğer grafik tasarım alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Kariyerist Akademi'ye katılmanızı kesinlikle tavsiye ederim. 

Batuhan Boran KAYAN | GRAPHIC DESIGNER

Rabiya ULUDÜZ | Kariyerist Grafik Tasarım Uzmanlığı Öğrencisi

Expert Graphic Designer - Freelancer 

Kariyerist Academy'de Gerçek Eğitimler, Gerçek Tavsiyeler

Öncelikle Nurdan Hocama gösterdiği ilgi ve sabrı için teşekkür ediyorum. 6 programı yaklaşık 5 ay gibi bir sürede ileri düzeyde öğrendim. Yüzyüze Eğitim seçip sonradan online canlı sınıf eğitimine geçmiş biri olarak söylüyorum ki iki eğitim arasında bir verim farkı yok, hatta online eğitimde ekran paylaşımı rahatlığı ile daha hızlı ve verimli geçti bile diyebilirim. Songül Hanımında bize karşı her zaman güler yüzlü, ilgisi eksik olmadı. Emeklerinin karşılığını fazlasıyla hak ediyorlar. Teşekkürler Kariyerist Akademi.

Rabiya ULUDÜZ | GRAPHIC DESIGNER

Kariyerist Kadıköy Grafik Tasarım Kursu Eğitim Tarihleri

bottom of page