top of page
viddeo_log_byz.png

Adobe InDesign 2020 Temelden İleri Seviye Bol Uygulamalı

Tamamen sıfırdan başlayarak ileri seviye eğitim! Bol uygulamalarla öğrenin...

4.8

(96 puan) 2258 öğrenci

kariyerist_indesign_kursu.png
  • 38 saat uzunluğunda uygulamalı video içeriği

  • 125 farklı komu anlatımı

  • Onlarca farklı proje uygulaması

  • SKYP eğitmen desteği

  • Eğitim sonunda online-sınav

  • Kariyerist bitirme ve başarı sertifikası

Adobe InDesign hem çok yönlü bir yayıncılık programı, hem de çoklu sayfa tasarım desteği veren ve e-dergi gibi interactive yayınlar tasarlamayı sağlayan gelişmiş bir tasarım programıdır. Farklı programlara ihtiyaç duymadan kitap, dergi, katalog gibi pek çok yayım tasarımı yapabilir, diğer Adobe programlarına entegrasyonu sayesinde fotoğraflar üzerinde düzenlemeler sağlayabilirsiniz.

Adobe InDesign photoshop psd dosyasını, illustrator’un ai, eps dosyalarını destekler. Bu sayede görsel / efekt  parametrelerini gerçekleştirebilirsiniz.

"Giriş ve Temel seviye Adobe InDesign uygulamaları, vektörler, simgeler, çizimler ve dergi / katalog logoları ile ilgili 25 farklı konu anlatımı içeren eğitim videoları için tıklayınız"

" Adobe InDesign çoklu sayfa, master page özelliği, sayfa özelleştirme. otomatik sayfa numarası ekleme, birden fazla master sayfayla çalışma, mizampaj nedir? grid sistemiyle çalışma, dergi taslağı oluşturma gibi detay ve püf noktalarını içeren eğitim videoları için tıklayınız"

"Adobe InDesign uygulamaları, kartvizitler, el ilanları, çok kırımlı broşürler ve dergi ilanı / menü tasarımı gibi çalışmaların uygulamalı anlatımlarını ve baskıya hazırlık süreçlerinin konu anlatımını içeren eğitim videoları içerir. Değerli bilgileri barındıran eğitim videoları için tıklayınız"

"Adobe InDesign uygulamaları, interactive dergi, e-dergi slaytshow gibi dijital yayıncılık üzerine 28 farklı  anlatımı içeren eğitim videoları için tıklayınız"

bottom of page