Muhasebe alanında

başarılı bir kariyer yapmanın ilk adımı,

doğru ve nitelikli eğitim almakla başlar.

Yetkinliğinizi Uygulamalı Bol Tekrarlı Eğitim İle Artırın

Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi 

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi üstün müfredatı ve profesyonel eğitmen kadrosuyla birlikte verdiği Kariyerist Muhasebe Kursu, sizi iş dünyasına tam anlamıyla hazırlayacak, yetkinliğinizi uygulamalı ve bol tekrarlı eğitimyle artıracaktır. Kariyerist Bilgisayarlı Muhasebe Kursları, konuları öğrenemediğiniz taktirde katılımcılarına, sınırsız eğitim tekrarı hakkı vererek, eğitim hakkınızı korumaktadır.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Nedir?


Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi üstün müfredatı ve profesyonel eğitmen kadrosuyla birlikte verdiği Kariyerist Muhasebe Kursu, sizi iş dünyasına tam anlamıyla hazırlayacak, yetkinliğinizi uygulamalı ve bol tekrarlı eğitimyle artıracaktır. Kariyerist Bilgisayarlı Muhasebe Kursları, konuları öğrenemediğiniz taktirde katılımcılarına, sınırsız eğitim tekrarı hakkı vererek, eğitim hakkınızı korumaktadır.

Muhasebe iş dünyasının en temel parçasıdır. Muhasebe alanında başarılı bir kariyer yapmanın ilk adımı doğru ve nitelikli eğitim almak ile başlar. Muhasebe kurumlarda bir dönem boyunca gerçekleşen tüm finansal faaliyetlerin kaydını tutarak yıl sonunda işletmenin kar edip, etmediğini ilgili kişilere bilgi verilmesiyle oluşan çalışmaların tümüdür. Muhasebe işlev olarak, bilanço gibi belgeler, (finansal durum tablosu) kar ve zarar hesabı, (kapsamlı gelir tablosu) gibi işletmelerin finansal tabloların hazırlanmasını içerir. Vergi ve kurumsal muhasebe yasaları daha sıkı hale geldikçe ve işletmelerin güçlü bir ekonomiye sahip olmak için muhasebe sistemlerini, vergi hazırlamayı, mali tavsiyelerde bulunmayı iyi bilen, yetkinliğini aldığı eğitim ile kanıtlamış uzman muhasebe personeline her zaman ihtiyaç duyulacaktır.

ABD kaynaklı İstatistik İşçi Bürosu US Department’a göre finansçılar ve muhasebeciler, 2014 yılını istihdam oranlarının %18’den %28 çıkması beklenmektedir. Yaklaşık 1.2 milyon işveren sayısına karşılık muhasebecilerin oranı 2014 yılı itibariyle tüm dünyada 5 milyonu bulması bekleniyor.
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Kimler İçindir?


Bilgisayarlı Muhasebe Kursu’na finans ve muhasebe sektöründe iş bulmak ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, muhasebe mesleğinde kariyer yapmayı hedefleyen, daha önce muhasebe teorileriyle karşılaşmamış ya da genel muhasebe teorisini görmüş fakat pratik yapmamış olan bireyler katılım gösterebilirler.
Kurumların muhasebe departmanlarında, ETA sql, LOGO, MİCRO programlarını kullanarak kariyer gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes katılabilir.
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Eğitim Konuları


Türkiye’de muhasebe uzmanlığı eğitimi konusunda verilen en kapsamlı ve en güncellenen eğitim içeriğine sahip olan Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, milyonlarca küçük ve orta ölçekli firmaların yoğun olarak kullandığı ETA SQL, LOGO, MİCRO, programlarını sektörde uzmanlaşmayı arzulayan katılımcılarına öğretecektir.
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Faydaları Nelerdir?


Sektörde en çok kullanılan muhasebe programları olan ETA, LOGO, NEBİM ve MİCRO yazılımlarını yetkin kullanarak, sektörün talep ettiği uzmanlar arasında yer alabilirler.
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, katılımcılarının teknik ve iş becerilerini arttırmak için, proje bazlı uygulamalı eğitim metodunu benimser. Böylelikle katılımcıda ticari farkındalık, planlama ve sosyal sosyal ilişki geliştirme gibi temel iş becerileri ve nitelikleri geliştirilir.
Uygulamalı dersler Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi eğitim sistemine uygun olarak, katılımcıların analitik becerilerini arttırmak için gerçek iş uygulamaları, muhasebe ve teknoloji kullanımı ve problem çözme yetenekleri artacaktır.
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Süresi Ne Kadardır ?


Bilgisayarlı Muhasebe Eğitiminin, Eğitim Süresi 50 saattir. Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi, video dersler ve dosyalanmış ödev ve tekrar uygulamaları ile desteklenir.Her Kariyerist öğrencisi günlük dersinin ardından pekiştirme ve ödev derslerini yapar. Böylece eğitimlerle öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olacaktır. Böylelikle eğitim saati 70+ 40=110 saat olarak düşünebilirsiniz. Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 4’er saatlik seanslar halinde 45 dakika ders 10 dakika ara verilerek yapılır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Hakkında Hemen Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz ..
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi | Kursu Sertifikaları Kadardır ?


Bilgisayarlı Muhasebe kursunda katılımcılarımız aşağıdaki sınavlara katılarak sertifikaları alabilirler; M.E.B onaylı muhasebe sertifikası (sınav gerekli) Kariyerist Eğitim Katım Sertifikası ve Üstün Başarı Sertifikası (sınav ve proje gerekli) Kariyerist Akademi Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %70 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Kariyerist Akademi Katılım Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 70 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar. ​ Öğrencilerin, Kariyerist Akademi’nin kendilerine sunduğu Başarı sertifikalarını alabilmeleri için, ilgili sözleşme şartlarını sağlayarak, kayıtlı oldukları eğitim paketinin belirli konularında düzenlenecek olan uygulama sınavlarına katılmaları ve/veya projelerini teslim etmeleri gereklidir. Uluslararası Sertifikasyon Aldığınız eğitim sonrası LOGO tarafından yapılan LOGO Tiger Kullanıcı Sınavı’na girerek, Kullanıcı Sertifikası alabilirsiniz. Bu sertifika ile LOGO tarafından istihdam amacıyla da değerlendirilebileceksiniz.

0 216 450 12 16

Kariyerist Kadıköy Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitim Tarihleri