top of page

3D Max Kursları

3Ds Max&Modelleme Eğitimi/Kursu

3D Max Kursu ile oyun, film, sunum, endüstriyel tasarımlar, mimari projeler ve hareketli grafik tasarım, jenerik animasyon ürünleri oluşturmaya yönelik kapsamlı bir modelleme, görüntü ve animasyon programı olan Autodesk 3Ds Max Programını öğreneceksiniz. 

3Ds Max İle Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor!

3D max yüksek kaliteli 3D tasarımları, oluşturmak için geliştirilmiş çok kapsamlı bir programdır. Çarpıcı, ilgi çekici yüksek kaliteli fotoğraflar için malzemeler, dokular, renkler, fırça stilleri, gölgeleme ve ışık v-ray efektleri uygulayabilirsiniz. Yapılan malzemelerin daha da gerçekçi görünmesi için V-Ray ışık ayarlarının inceliklerini öğreneceksiniz.  

3D Max Kursu Eğtimine piyasada kısa sürede profesyonelleşmek isteyen herkes katılabilir. Mimarlar, mühendisler, ressamlar inşaatcılar, grafikerler, tasarımcılar, eğitimciler, grafik, animasyon, film clip tasarımcıları ve hobi amaçlı olarak öğrenebilirler. 

Kariyerist Academy online (canlı) 3d Max Egitimi müfradatını en güncel, en, yenilikci, en son versiyonlara uyumlu, sonuç odaklı içerik ile oluşturmuştur. Kariyerist Academy en güncel bilgilerle hazırladığı 3D Max Kursuna uzaktan katılmak isteyen, İstanbul dışında yaşayanlar, yol ve zaman tasarrufu yapmak isteyenler katılabilir. Online eğitimler canlı sınıf ortamına eşzamanlı katılım sağlanarak düzenlenmektedir. Böylece katılımcılarımız canlı sınıflarda gerçekleşen birebir ilgi, eğitmen takibi, soru-cevap sürecini tıpkı sınıftaymış gibi yaşayarak öğrenirler. Online eşzamanlı canlı eğitimler ile katılımcı aldığı eğitimden maksimum seviyede yararlanarak, en kaliteli eğitimi rahat ortamından ayrılmadan sürdürebilir.

Kariyerist Academy müfredatı ile en iyi eğitim planı, akademisyen eğitmen kadrosu sayesinde birebir canlı sınıflara online eşzamanlı katılarak proje üretecek, uygulamalar yapacak, projenizin takibini eğitmeninizle gerçekleştirebileceksiniz. Böylece sektörde ilk tercih edilen nitelikli profesyoneller arasına katılacaksınız.

 

bottom of page